643011-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Computeranlagen und Zubehör – Nákup výpočtovej techniky a príslušenstva
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup výpočtovej techniky a príslušenstva
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodávka novej výpočtovej techniky, periférnych zariadení, komponentov, dátových médií a príslušenstva vrátane dopravy na miesto určenia na základe čiastkových objednávok počas platnosti rámcovej dohody. Predmet zákazky zahŕňa najmä dodávku nasledovných kategórií tovaru: • Počítače a pracovné stanice • Monitory • Notebooky a mobilné zariadenia • Komponenty • Externé úložiská • Periférie • Sieťové prvky a adaptéry • Kabeláž • Príslušenstvo Technické požiadavky Všetok ponúkaný tovar musí byť: • nový, nepoužívaný, nerepasovaný a nereklamovaný, • dodaný v originálnom balení výrobcu, • určený pre distribúciu na území Európskej únie, • vybavený originálnym príslušenstvom výrobcu, • spĺňať požiadavky platných technických a bezpečnostných noriem EÚ, • dodaný s minimálnou záručnou dobou podľa technickej špecifikácie jednotlivých položiek.
Interne Kennung: REK/657/2026/109-VO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer, 30213300 Tischcomputer, 30237200 Computerzubehör, 30237000 Teile und Zubehör für Computer
5. Los
Los: LOT-0001