2. Verfahren
Verfahren
Titel: Engineer & Construct Opdracht Uitbreiding openbare basisschool De Zonnewijzer
Beschreibung: De opdracht betreft de Engineer & Construct-uitbreiding van OBS De Zonnewijzer in Haarlem. De scope omvat circa 2.900 m² nieuwbouw, de sloop van semipermanente units en het bouwrijp maken van het terrein. De opdracht wordt uitgevoerd onder de UAV-gc 2005, met oplevering op juni 2027, gevolgd door een onderhoudstermijn van 12 maanden. Zie verder de aanbestedingsstukken. ca. 2900 m2 bruto vloeroppervlak
Interne Kennung: 21.1129.JB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht betreft de Engineer & Construct Opdracht uitbreiding van OBS De Zonnewijzer in Haarlem. De scope omvat circa 2.900 m² nieuwbouw, de sloop van semipermanente units en het bouwrijp maken van het terrein. De opdracht wordt uitgevoerd onder de UAV-gc 2005, met oplevering voorzien op 15 juni 2027, gevolgd door een onderhoudstermijn van 12 maanden. Zie aanbestedingsstukken
Interne Kennung: 1