643055-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von elektrischen Maschinen, Geräten und zugehörigen Einrichtungen – Serwis naprawczy i konserwacja zasilaczy UPS w jednostkach organizacyjnych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w 2027 roku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Serwis naprawczy i konserwacja zasilaczy UPS w jednostkach organizacyjnych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w 2027 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowy pogwarancyjny serwis naprawczy, wykonanie przeglądów i naprawy prewencyjne zasilaczy UPS w jednostkach organizacyjnych ZUS na rok 2027: Białystok, Bielsko-Biała, Biłgoraj, Bydgoszcz, Chorzów, Chrzanów, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Jasło, Kielce, Koszalin, Kraków, Legnica, Lublin, Łódź I, Łódź II, Nowy Sącz, Olsztyn, Opole, Ostrów Wielkopolski, Piła, Płock, Poznań I, Poznań II, Radom, Rybnik, Rzeszów, Siedlce, Słupsk, Sosnowiec, Szczecin, Tarnów, Tomaszów Mazowiecki, Toruń, Wałbrzych, Warszawa I, Warszawa II, Warszawa III, Wrocław, Zabrze, Zielona Góra. Usługa będzie dotyczyć zasilaczy producentów: Delta/Riello/Delta Power, AG Power/AGIT, Socomec, Eaton, Cover; Kstar, Makelsan, Camco, KSM . Szacowana ilość zasilaczy objętych serwisem 161 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 3 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części.
Interne Kennung: 240000.271.017.2026-ZAP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: W postępowaniu zastosowana zostanie procedura odwrócona wynikająca z art. 139 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532000 Reparatur und Wartung von elektrischen Maschinen, Geräten und zugehörigen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowy pogwarancyjny serwis naprawczy, wykonanie przeglądów i naprawy prewencyjne zasilaczy UPS w jednostkach organizacyjnych ZUS na rok 2027: Białystok, Bielsko-Biała, Biłgoraj, Bydgoszcz, Chorzów, Chrzanów, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Jasło, Kielce, Koszalin, Kraków, Legnica, Lublin, Łódź I, Łódź II, Nowy Sącz, Olsztyn, Opole, Ostrów Wielkopolski, Piła, Płock, Poznań I, Poznań II, Radom, Rybnik, Rzeszów, Siedlce, Słupsk, Sosnowiec, Szczecin, Tarnów, Tomaszów Mazowiecki, Toruń, Wałbrzych, Warszawa I, Warszawa II, Warszawa III, Wrocław, Zabrze, Zielona Góra. Usługa będzie dotyczyć zasilaczy producentów: Delta/Riello/Delta Power, AG Power/AGIT, Socomec, Eaton, Cover; Kstar, Makelsan, Camco, KSM . Szacowana ilość zasilaczy objętych serwisem 161 sztuk.