2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie robót budowlano- montażowych związanych z przebudową jednotorowej linii 110 kV na dwutorową 110 kV na odcinku Łomża 2 – Nowogród na terenie działalności PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest Opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie robót budowlano- montażowych związanych z przebudową jednotorowej linii 110 kV na dwutorową 110 kV na odcinku Łomża 2 – Nowogród na terenie działalności PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ oraz 1.1 do SWZ. 3. Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób wykonujących w trakcie realizacji zamówienia czynności określone w Załączniku nr 2 do SWZ. Sposób weryfikacji zatrudnienia tych osób oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań zawierają projektowane postanowienia Umowy, stanowiące Załącznik nr 2 do SWZ. 4. Ilekroć Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust.3 Ustawy PZP, należy rozumieć, że zgodnie z art. 101 ust. 4 Ustawy PZP, dopuszcza również rozwiązania równoważne.
Interne Kennung: POST/DYS/OB/GZ/03024/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001