2. Verfahren
Verfahren
Titel: Integraal groenonderhoud
Beschreibung: Integraal groenonderhoud 1
Interne Kennung: OB-2025-BGR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Integraal groenonderhoud Gemeente Oldebroek
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging looptijd
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: OB-2025-BGR
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aanvullende classificatie (cpv): 77314000 Onderhoud van terreinen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging looptijd