643108-2026 - Wettbewerb
Polen – Druck- und Grafikausrüstung – Maszyna do grawerowania laserowego kart formatu ID1.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maszyna do grawerowania laserowego kart formatu ID1.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie do zakładu Zamawiającego w Warszawie, przy ul. Sanguszki 1, instalacja, konfiguracja, uruchomienie oraz wdrożenie maszyny do grawerowania laserowego kart formatu ID1, wraz modułami wizyjnymi, kontrolą jakości i integracją z systemem produkcyjnym Zamawiającego.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42962000 Druck- und Grafikausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Maszyna do grawerowania laserowego kart formatu ID1
Beschreibung: 1 sztuka