643120-2025 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Zakup 1 szt. średniego samochodu ratownictwa technicznego wraz z wyposażeniem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup 1 szt. średniego samochodu ratownictwa technicznego wraz z wyposażeniem
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Zakup 1 szt. średniego samochodu ratownictwa technicznego wraz z wyposażeniem. zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1a i 1b do SWZ – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
Interne KennungMT. 2370.8.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit, 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungMT.2370.8.2025
Haupteinstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge, 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge