643120-2026 - Ergebnis
Polen – Datenbankdienste – Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie do dnia 31.12.2026 r. krajowego dostępu do elektronicznych wersji czasopism Royal Society of Chemistry (RSC).
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie do dnia 31.12.2026 r. krajowego dostępu do elektronicznych wersji czasopism Royal Society of Chemistry (RSC).
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie do dnia 31.12.2026 r. krajowego dostępu do elektronicznych wersji czasopism Royal Society of Chemistry (RSC). 1. Przedmiot zamówienia realizowany będzie dla Instytutu oraz Jednostek: 1) Instytut Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk Poznańskim Centrum Superkomputerowo-Sieciowym z siedzibą w (61-704) Poznaniu przy ul. Noskowskiego 12/14, 2) Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie z siedzibą w Krakowie (30-059), al. Adama Mickiewicza 30 3) Centrum Badań Molekularnych i Makromolekularnych Polskiej Akademii Nauk z siedzibą w Łodzi (90-363), ul. Sienkiewicza 112 4) Instytut Chemii Fizycznej Polskiej Akademii Nauk w Warszawie z siedzibą w Warszawie (01-224), ul. Kasprzaka 44/52 5) Instytut Chemii i Techniki Jądrowej w Warszawie z siedzibą w Warszawie (03-195), ul. Dorodna 16 6) Instytut Chemii Organicznej Polskiej Akademii Nauk w Warszawie z siedzibą w Warszawie (01-224), ul. Kasprzaka 44/52 7) Instytut Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczańskiego Polskiej Akademii Nauk w Krakowie z siedzibą w Krakowie (31-342), ul. Radzikowskiego 152 8) Instytut Fizyki Molekularnej Polskiej Akademii Nauk z siedzibą w Poznaniu (60-179), ul. Mariana Smoluchowskiego 17 9) Instytut Fizyki Polskiej Akademii Nauk w Warszawie z siedzibą w Warszawie (02-668), al. Lotników 32/46 10) Instytut Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych im. Włodzimierza Trzebiatowskiego PAN z siedzibą we Wrocławiu (50-422), ul. Okólna 2 11) Instytut Podstawowych Problemów Techniki Polskiej Akademii Nauk w Warszawie z siedzibą w Warszawie (02-106), ul. Pawińskiego 5b 12) Politechnika Gdańska z siedzibą w Gdańsku (80-233), ul. Gabriela Narutowicza 11/12 13) Politechnika Łódzka - Biblioteka z siedzibą w Łodzi (93-005), ul. Wólczańska 223 14) Politechnika Poznańska z siedzibą w Poznaniu (61-131), ul. Jacka Rychlewskiego 1 15) Politechnika Śląska z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Akademicka 2A 16) Politechnika Warszawska z siedzibą w Warszawie (00-661), Plac Politechniki 1 17) Politechnika Wrocławska z siedzibą we Wrocławiu (50-370), Wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego 27 18) Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie z siedzibą w Szczecinie (70-204), ul. Rybacka 1 19) Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Przemysłu Organicznego w Warszawie z siedzibą w Warszawie (03-236), ul. Annopol 6 20) Uniwersytet Gdański z siedzibą w Gdańsku (80-309), ul. prof. Marii Janion 7 21) Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu z siedzibą w Poznaniu (61-712), ul. Wieniawskiego 1 22) Uniwersytet Jagielloński w Krakowie z siedzibą w Krakowie (31-007), ul. Gołębia 24 23) Uniwersytet Łódzki z siedzibą w Łodzi (90-136), ul. Prez. Gabriela Narutowicza 68 24) Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu z siedzibą w Toruniu (87-100), ul. J. Gagarina 11 25) Uniwersytet M. Curie-Skłodowskiej w Lublinie z siedzibą w Lublinie (20-031), Plac Marii Curie-Skłodowskiej 5 26) Uniwersytet Medyczny w Łodzi z siedzibą w Łodzi (90-419), al. Kościuszki 4 27) Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu z siedzibą we Wrocławiu (50-367), Wybrzeże Ludwika Pasteura 1 28) Uniwersytet Opolski z siedzibą w Opolu (45-040), Plac Kopernika 11a 29) Uniwersytet Śląski w Katowicach z siedzibą w Katowicach (40-007), ul. Bankowa 12 30) Uniwersytet Warszawski z siedzibą w Warszawie (00-927), ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 31) Uniwersytet Wrocławski – Wydział Chemii z siedzibą we Wrocławiu (50-137), Plac Uniwersytecki 1 32) Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie z siedzibą w Warszawie (00-908), ul. Gen. S. Kaliskiego 2.
Interne Kennung: WR 07/06/2026 – RSC
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: art. 214 ust. 1 pkt 1b) ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72320000 Datenbankdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie do dnia 31.12.2026 r. krajowego dostępu do elektronicznych wersji czasopism Royal Society of Chemistry (RSC). 2. Przedmiot zamówienia realizowany będzie dla Instytutu oraz Jednostek: 1) Instytut Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk Poznańskim Centrum Superkomputerowo-Sieciowym z siedzibą w (61-704) Poznaniu przy ul. Noskowskiego 12/14, 2) Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie z siedzibą w Krakowie (30-059), al. Adama Mickiewicza 30 3) Centrum Badań Molekularnych i Makromolekularnych Polskiej Akademii Nauk z siedzibą w Łodzi (90-363), ul. Sienkiewicza 112 4) Instytut Chemii Fizycznej Polskiej Akademii Nauk w Warszawie z siedzibą w Warszawie (01-224), ul. Kasprzaka 44/52 5) Instytut Chemii i Techniki Jądrowej w Warszawie z siedzibą w Warszawie (03-195), ul. Dorodna 16 6) Instytut Chemii Organicznej Polskiej Akademii Nauk w Warszawie z siedzibą w Warszawie (01-224), ul. Kasprzaka 44/52 7) Instytut Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczańskiego Polskiej Akademii Nauk w Krakowie z siedzibą w Krakowie (31-342), ul. Radzikowskiego 152 8) Instytut Fizyki Molekularnej Polskiej Akademii Nauk z siedzibą w Poznaniu (60-179), ul. Mariana Smoluchowskiego 17 9) Instytut Fizyki Polskiej Akademii Nauk w Warszawie z siedzibą w Warszawie (02-668), al. Lotników 32/46 10) Instytut Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych im. Włodzimierza Trzebiatowskiego PAN z siedzibą we Wrocławiu (50-422), ul. Okólna 2 11) Instytut Podstawowych Problemów Techniki Polskiej Akademii Nauk w Warszawie z siedzibą w Warszawie (02-106), ul. Pawińskiego 5b 12) Politechnika Gdańska z siedzibą w Gdańsku (80-233), ul. Gabriela Narutowicza 11/12 13) Politechnika Łódzka - Biblioteka z siedzibą w Łodzi (93-005), ul. Wólczańska 223 14) Politechnika Poznańska z siedzibą w Poznaniu (61-131), ul. Jacka Rychlewskiego 1 15) Politechnika Śląska z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Akademicka 2A 16) Politechnika Warszawska z siedzibą w Warszawie (00-661), Plac Politechniki 1 17) Politechnika Wrocławska z siedzibą we Wrocławiu (50-370), Wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego 27 18) Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie z siedzibą w Szczecinie (70-204), ul. Rybacka 1 19) Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Przemysłu Organicznego w Warszawie z siedzibą w Warszawie (03-236), ul. Annopol 6 20) Uniwersytet Gdański z siedzibą w Gdańsku (80-309), ul. prof. Marii Janion 7 21) Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu z siedzibą w Poznaniu (61-712), ul. Wieniawskiego 1 22) Uniwersytet Jagielloński w Krakowie z siedzibą w Krakowie (31-007), ul. Gołębia 24 23) Uniwersytet Łódzki z siedzibą w Łodzi (90-136), ul. Prez. Gabriela Narutowicza 68 24) Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu z siedzibą w Toruniu (87-100), ul. J. Gagarina 11 25) Uniwersytet M. Curie-Skłodowskiej w Lublinie z siedzibą w Lublinie (20-031), Plac Marii Curie-Skłodowskiej 5 26) Uniwersytet Medyczny w Łodzi z siedzibą w Łodzi (90-419), al. Kościuszki 4 27) Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu z siedzibą we Wrocławiu (50-367), Wybrzeże Ludwika Pasteura 1 28) Uniwersytet Opolski z siedzibą w Opolu (45-040), Plac Kopernika 11a 29) Uniwersytet Śląski w Katowicach z siedzibą w Katowicach (40-007), ul. Bankowa 12 30) Uniwersytet Warszawski z siedzibą w Warszawie (00-927), ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 31) Uniwersytet Wrocławski – Wydział Chemii z siedzibą we Wrocławiu (50-137), Plac Uniwersytecki 1 32) Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie z siedzibą w Warszawie (00-908), ul. Gen. S. Kaliskiego 2.