643128-2026 - Ergebnis
Rumänien – Antineoplastische und immunmodulierende Mittel – Acord cadru medicamente oncologice 12 LOTURI
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord cadru medicamente oncologice 12 LOTURI
Beschreibung: Acord cadru medicamente oncologice , Cconform prevederilor caietului de sarcini Acordurile cadru vor intra in vigoare incepand cu data de 18.10.2026 sau la data epuizarii cantitatii din cadru cadru valabil pana la data de 17.10.2026.Pentru lotul 5 CEMIPLIMABUM acordul cadru va intra in vigoare la data atribuirii. Achizitorul îşi rezervă dreptul ca, în cazul în care, Ministerul Apărării Naţionale sau alta institutie a derulat achizitii avand ca obiect produselee propuse a fi achizitionate in prezenta procedura în mod centralizat pentru UM 02175 Constanţa (Spitalul Militar de urgenţă “Dr Alexendru Gafencu” Constanţa) , acest CONTRACT îşi încetează valabilitatea,cu o notificare prealabila de 5 zile lucratoare, părţile urmând să se achite de obligaţiile reciproce rezultate până la acea data. Autoritatea contractanta raspunde solicitarilor de clarificari /informatii suplimentare in a 11 zi inainte de data limita de depunere a ofertelor Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor : 18 zile. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP
Interne Kennung: 4301383-2026-15
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652000 Antineoplastische und immunmodulierende Mittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SACITUZUMAB CONC. PT.SOL.PERF. 50ML/200MG
Beschreibung: SACITUZUMAB GOVITECAN CONC. PT.SOL.PERF. 50ML/200MG cantitate minima acord cadru 10 cantitate maxima acord cadru 100
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: AVELUMABUM CONC. PT. SOL. PERF. 20 mg /ml - 10 ml
Beschreibung: AVELUMABUM CONC. PT. SOL. PERF. 20 mg /ml - 10 ml cantitate minima acord cadru 10 cantitate maxima acord cadru 50
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: PEMBROLIZUMABUM CONC. PT. SOL. PERF. 25MG/ML - 4 ML (100 MG)
Beschreibung: PEMBROLIZUMABUM CONC. PT. SOL. PERF. 25MG/ML - 4 ML (100 MG) cantitate minima acord cadru 10 cantitate maxima acord cadru 200
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: TRASTUZUMABUM EMTAMSINUM PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF. 100MG/15 ML
Beschreibung: TRASTUZUMABUM EMTAMSINUM PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF. 100MG/15 ML cantitate minima acord cadru 10 cantitate maxima acord cadru 200
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: CEMIPLIMABUM CONC. PT.SOL.PERF. 50MG/ML - 70 ML (350,G)
Beschreibung: CEMIPLIMABUM CONC. PT.SOL.PERF. 50MG/ML - 70 ML (350,G) cantitate minima acord cadru 10 cantitate maxima acord cadru 350
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: BEVACIZUMABUM CONC. PT. SOL. PERF. 25MG/ML - 4 ML
Beschreibung: BEVACIZUMABUM CONC. PT. SOL. PERF. 25MG/ML - 4 ML cantitate minima acord cadru 10 cantitate maxima acord cadru 300
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: BEVACIZUMABUM CONC. PT. SOL. PERF. 25MG/ML - 16 ML
Beschreibung: BEVACIZUMABUM CONC. PT. SOL. PERF. 25MG/ML - 16 ML cantitate minima acord cadru 10 cantitate maxima acord cadru 300
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: RAMUCIRUMABUM CONC. PT. SOL. PERF. 10MG/ML - 10 ML
Beschreibung: RAMUCIRUMABUM CONC. PT. SOL. PERF. 10MG/ML - 10 ML cantitate minima acord cadru 10 cantitate maxima acord cadru 100
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: NIVOLUMABUM CONC. PT. SOL. PERF. 10MG/ML - 4 ML (40 MG)
Beschreibung: NIVOLUMABUM CONC. PT. SOL. PERF. 10MG/ML - 4 ML (40 MG) cantitate minima acord cadru 10 cantitate maxima acord cadru 250
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: NIVOLUMABUM CONC. PT. SOL. PERF. 10MG/ML - 10 ML (100 MG)
Beschreibung: NIVOLUMABUM CONC. PT. SOL. PERF. 10MG/ML - 10 ML (100 MG) cantitate minima acord cadru 10 cantitate maxima acord cadru 300
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: DURVALUMABUM CONC. PT. SOL. PERF. 50 MG / ML - 10 ML CONC
Beschreibung: DURVALUMABUM CONC. PT. SOL. PERF. 50 MG / ML - 10 ML CONC cantitate minima acord cadru 4 cantitate maxima acord cadru 50
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: DURVALUMABUM CONC. PT. SOL. PERF. 50 MG / ML - 2,4 ML CONC (120 MG)
Beschreibung: DURVALUMABUM CONC. PT. SOL. PERF. 50 MG / ML - 2,4 ML CONC (120 MG) cantitate minima acord cadru 10 cantitate maxima acord cadru 50
Interne Kennung: 12