643135-2026 - Wettbewerb
Polen – Werkstattausrüstung – Zakup wyposażenia pracowni samochodowej dla Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Zduńskiej Woli
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wyposażenia pracowni samochodowej dla Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Zduńskiej Woli
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, montaż i uruchomieniu fabrycznie nowych urządzeń, oprogramowania i wyposażenia oraz wykonaniu wszystkich niezbędnych usług instalacyjnych zgodnie ze sztuką, zaleceniami producenta i najlepszymi praktykami, koniecznych by dostarczone urządzenia poprawnie funkcjonowały w środowisku Zamawiającego i zapewniały bezusterkową pracę użytkownikom Zamawiającego. Przedmiot zamówienia obejmuje również przeprowadzenie szkolenia nauczycieli z zakresu obsługi i eksploatacji zakupionego przedmiotu zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 5 do SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (OPZ). Zamówienie zostało podzielone na 2 części: 1) Część I - Zakup urządzeń diagnostycznych do pracowni samochodowej dla Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Zduńskiej Woli , 2) Część II - Zakup urządzeń diagnostycznych do pracowni samochodowej dla Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Zduńskiej Woli. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 5 do SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (OPZ). Zamówienie realizowane jest w ramach projektu pn.: „Modernizacja i doposażenie w nowoczesny sprzęt warsztatów w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Zduńskiej Woli” jest współfinansowane ze środków: 1) Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie Dla Łódzkiego 2021 – 2027, Priorytet FELD.06 Fundusze europejskie dla łódzkiego przyjaznego mieszkańcom, Działanie FELD.06.01 Infrastruktura edukacyjna, 2) własnych Powiatu Zduńskowolskiego,
Interne Kennung: IZ-I.272.32.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138 ust. 4 Pzp - Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż 35 dni, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 Pzp
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 poz. 1320 ze zm. Zamawiający będzie stosował procedurę o której mowa w art. 139 ust. 1 Pzp (tj. tzw. procedurę odwróconą). Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą oświadczeń, o których mowa w rozdziale XVI pkt 2 i 3 SWZ (tj. załacznik nr 2 i nr 6 do SWZ)
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43800000 Werkstattausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42413000 Wagenheber und Hebevorrichtungen für Fahrzeuge, 34324100 Ausrüstung zum Auswuchten von Rädern, 38548000 Fahrzeugarmaturen, 38432300 Rauchanalysegeräte, 34990000 Ausrüstung für Kontrolle, Sicherheit, Signalisierung und Beleuchtung, 38410000 Zählinstrumente, 39717200 Klimageräte, 38543000 Gasmelder
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Zakup urządzeń, maszyn do pracowni samochodowej dla Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Zduńskiej Woli
Beschreibung: Przedmiot zamówienia w Część I pn. „Zakup urządzeń, maszyn do pracowni samochodowej dla Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Zduńskiej Woli ” polega na: 1) Dostawie, montażu i uruchomieniu fabrycznie nowych urządzeń, oprogramowania i wyposażenia oraz wykonaniu wszystkich niezbędnych usług instalacyjnych zgodnie ze sztuką, zaleceniami producenta i najlepszymi praktykami, koniecznych by dostarczone urządzenia poprawnie funkcjonowały w środowisku Zamawiającego i zapewniały bezusterkową pracę użytkownikom Zamawiającego: 1.1) Zintegrowana ścieżka do profesjonalnej diagnostyki pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t. 1.2) Podnośnik nożycowy z szarpakiem hydraulicznym i podnośnikiem podprogowym; 1.3) Urządzenie do pomiaru geometrii zawieszenia 3D; 1.4) Wyważarka do kół osobowych; 1.5) Montażownica do kół osobowych; 1.6) Podnośnik mobilny jednokolumnowy 2) Przeprowadzeniu min 3-dniowego szkolenia dla 2 nauczycieli z zakresu obsługi i eksploatacji zintegrowanej ścieżki do profesjonalnej diagnostyki pojazdów, urządzenie do pomiaru geometrii zawieszenia 3D, wyważarki i montażownicy do kół osobowych. 2.1) W ramach szkoleń Wykonawca przeszkoli nauczycieli w zakresie obsługi i eksploatacji dostarczonych urządzeń, w tym zakres szkolenia obejmie min.: 1) Podstawowe zagadnienia BHP. 2) Budowa i zasada działania ścieżki diagnostycznej, geometrii 3D wyważarki i montażownicy. 3) Uruchamianie urządzeń. 4) System sterowania. 5) Prowadzenie badań, pomiarów i napraw. 6) Konserwacja. 2.2) W ramach szkoleń Wykonawca zapewni: 1) Listę obecności. 2) Materiały szkoleniowe w formie elektronicznej lub wydrukowane na papierze pochodzącym z recyklingu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 5 do SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (OPZ).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38548000 Fahrzeugarmaturen, 42413000 Wagenheber und Hebevorrichtungen für Fahrzeuge, 42610000 Lasergesteuerte Werkzeugmaschinen und Bearbeitungszentren, 34324100 Ausrüstung zum Auswuchten von Rädern
Los: LOT-0002
Titel: Część II - Zakup urządzeń diagnostycznych, sprzętu do pracowni samochodowej dla Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Zduńskiej Woli
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w Część II pn. „Zakup urządzeń diagnostycznych, sprzętu do pracowni samochodowej dla Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Zduńskiej Woli polega na: 1) Dostawie, montażu i uruchomieniu (jeżeli dotyczy) fabrycznie nowych urządzeń, oprogramowania i wyposażenia oraz wykonaniu wszystkich niezbędnych usług instalacyjnych zgodnie ze sztuką, zaleceniami producenta i najlepszymi praktykami, koniecznych by dostarczone urządzenia poprawnie funkcjonowały w środowisku Zamawiającego i zapewniały bezusterkową pracę użytkownikom Zamawiającego: 1.1) Diagnoskop – komputer diagnostyczny; 1.2) Zestaw analizator i dymomierz; 1.3) Tester regulacji świateł; 1.4) Przyrząd do pomiaru w szybach współczynnika przepuszczalności; 1.5) Przyrząd do pomiaru hałasu zewnętrznego pojazdu na postoju z kalibratorem; 1.6) Przyrząd do pomiaru złącza elektrycznego pojazd – przyczepa; 1.7) Uniwersalny opóźnieniomierz do pomiaru skuteczności działania hamulców; 1.8) Stacja do obsługi klimatyzacji; 1.9) Endoskop warsztatowy; 1.10) Zlewarko – wysysarka do zużytego oleju; 1.11) Oprogramowanie diagnostyczne; 1.12) Czujnik gazu propan – butan, detektor gazu. 2) Przeprowadzeniu min 2-dniowego szkolenia dla 2 nauczycieli z zakresu obsługi Diagnoskopu – komputera diagnostycznego oraz zestawu analizator i dymomierz; 2.1) W ramach szkoleń Wykonawca przeszkoli nauczycieli w zakresie obsługi i eksploatacji dostarczonych urządzeń, w tym zakres szkolenia obejmie min.: 1) Podstawowe zagadnienia BHP. 2) Budowa i zasada działania diagnoskopu, dymomierza i analizatora. 3) Prowadzenie badań i pomiarów diagnostycznych. 4) Konserwacja. 2.2) W ramach szkoleń Wykonawca zapewni: 1) Listę obecności. 2) Materiały szkoleniowe w formie elektronicznej lub wydrukowane na papierze pochodzącym z recyklingu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 5 do SWZ - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (OPZ).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38432300 Rauchanalysegeräte, 34990000 Ausrüstung für Kontrolle, Sicherheit, Signalisierung und Beleuchtung, 38410000 Zählinstrumente, 39717200 Klimageräte, 38543000 Gasmelder