643137-2026 - Ergebnis
Belgien – Datenverarbeitungsdienste – Overheidsopdracht voor diensten met betrekking tot data verzameling over het gebruik van farmaceutische vertrekkingen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overheidsopdracht voor diensten met betrekking tot data verzameling over het gebruik van farmaceutische vertrekkingen
Beschreibung: Deze opdracht betreft de levering, implementatie en het onderhoud van een oplossing voor de verzameling, verwerking en terbeschikkingstelling van gegevens met betrekking tot het werkelijke gebruik van farmaceutische prestaties en geneesmiddelen.
Interne Kennung: RIZIV-DGV-2025-14-Software Pharmaceutische Data Analyse
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72500000 Datenverarbeitungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: RIZIV-DGV-2025-14-Software Pharmaceutische Data Analyse - 1
Interne Kennung: 1