2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa fabrycznie nowego podestu przegubowo-teleskopowego samojezdnego przeznaczonego do prac pod napięciem na sieciach napowietrznych 15 i 20 kV, zabudowanego na podwoziu samochodu ciężarowego o DMC pow. 5,5 t z napędem 4x4 - szt.1
Beschreibung: Dostawa fabrycznie nowego podestu przegubowo-teleskopowego samojezdnego przeznaczonego do prac pod napięciem na sieciach napowietrznych 15 i 20 kV, zabudowanego na podwoziu samochodu ciężarowego o DMC pow. 5,5 t z napędem 4x4 - szt.1 . Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami.
Interne Kennung: PZP/TD-OBB/08183/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42415100 Hubwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa fabrycznie nowego podestu przegubowo-teleskopowego samojezdnego przeznaczonego do prac pod napięciem na sieciach napowietrznych 15 i 20 kV, zabudowanego na podwoziu samochodu ciężarowego o DMC pow. 5,5 t z napędem 4x4 - szt.1 Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji