64315-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen im Gartenbau – Sečení trávy, úklid listí a likvidace plevelů na území městské části Praha-Suchdol
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sečení trávy, úklid listí a likvidace plevelů na území městské části Praha-Suchdol
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění služeb – údržba veřejné zeleně a zpevněných ploch na pozemcích v majetku hlavního města Prahy svěřených městské části Praha-Suchdol.
Interne Kennung: UMC P_SUCH 00168/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nadlimitní veřejná zakázka na služby je zadána dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek v pozdějším znění v souladu s § 56 v otevřením řízení.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku a dále uvádí podmínky pro tuto změnu a její obsah. Změna nemění celkovou povahu veřejné zakázky. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky je, mimo jiného, je provedení sečí/sběru listí/čištění, přičemž počet sečí/sběru listí/čištění bude odpovídat aktuálním potřebám zadavatele. Předmětem vyhrazeného závazku ze smlouvy je právo zadavatele rozsah požadovaných služeb upravovat dle svých potřeb a to zvláště v oblasti plochy určené k likvidaci plevele. Dále je předmětem vyhrazeného závazku možnost upravovat jednotkové ceny v důsledku změn nákladů na realizaci díla vyvolané jinou změnou zákonů a nařízení, o inflaci vyhlášenou ČSU. V souladu s výše uvedeným zadavatel stanovuje možný rozsah služeb nad předpokládané množství (více sečí/sběru listí/čištění, každoroční inflace) jako vyhrazenou změnu závazku dle § 100 odst. 1 ZZVZ. Tato vyhrazená změna je stanovena v rozsahu 2,5 mil. Kč a bude automaticky aktivována při prvním překročení rozsahu uvedených služeb, nebo na základě žádosti dodavatele v případě inflace. Dodavatel v nabídce podávané na plnění specifikované v této Zadávací dokumentaci uvádí výši nabídkové ceny pouze ve vztahu k těm částem plnění veřejné zakázky, které se netýkají vyhrazené změny závazku.