643154-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Messeeinrichtungen – Modernizácia expozícií na Oravskom hrade.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizácia expozícií na Oravskom hrade.
Beschreibung: Predmet zákazky sa bude realizovať v rámci projektu: „Stredoveké pevnosti vo svetle súčasnosti“ na základe Zmluvy o poskytnutí nenávratného finančného príspevku, ktorá bola uzavretá dňa 18.12. 2025 medzi Ministerstvom fondov a regionálnej politiky (ďalej len „MFiPR“) ako poskytovateľom a Objednávateľom ako prijímateľom v rámci cezhraničnej spolupráce Operačného programu Interreg Poľsko – Slovensko 2021-2027,Kód výzvy: PLSK.03.01-IP.01-001/24, Kód žiadosti o NFP (číslo projektu): PLSK.03.01-IP.01-0007/25 (ďalej len „Projekt“). Predmet zákazky má nasledovné členenie: - Tvorba expozície - Expozičné a interaktívne prvky expozície "Od hradby k hradu" na Oravskom hrade - vybavenie - Tvorba expozície - Expozičné a interaktívne prvky expozície "Od hradby k hradu" na Oravskom hrade- externí odborníci - Tvorba expozície numizmatiky - Expozičné a interaktívne prvky -externí odborníci - Tvorba expozície numizmatiky - Expozičné a interaktívne prvky – vybavenie - Stavebné úpravy a adaptácia miestnosti na obnovenú Prírodovednú expozíciu - Technické vybavenie pre Prírodovednú expozíciu - Elektroinštalácia pre Prírodovednú expozíciu Podrobnejšie vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v časti ,,B1.1 OPIS PREDMETU ZÁKAZKY“ a týchto súťažných podkladov.
Interne Kennung: 32_2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen, Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39154000 Messeeinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung, 72212520 Entwicklung von Multimediasoftware, 34999400 Maßstäbliche Modelle, 48316000 Präsentationssoftwarepaket, 48316000 Präsentationssoftwarepaket, 39171000 Schauvitrinen, 22114300 Kartografische Erzeugnisse, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Tvorba a modernizácia expozícií na Oravskom hrade.
Beschreibung: Predmet zákazky sa bude realizovať v rámci projektu: „Stredoveké pevnosti vo svetle súčasnosti“ na základe Zmluvy o poskytnutí nenávratného finančného príspevku, ktorá bola uzavretá dňa 18.12. 2025 medzi Ministerstvom fondov a regionálnej politiky (ďalej len „MFiPR“) ako poskytovateľom a Objednávateľom ako prijímateľom v rámci cezhraničnej spolupráce Operačného programu Interreg Poľsko – Slovensko 2021-2027,Kód výzvy: PLSK.03.01-IP.01-001/24, Kód žiadosti o NFP (číslo projektu): PLSK.03.01-IP.01-0007/25 (ďalej len „Projekt“). Predmet zákazky má nasledovné členenie: -Tvorba expozície - Expozičné a interaktívne prvky expozície "Od hradby k hradu" na Oravskom hrade - vybavenie -Tvorba expozície - Expozičné a interaktívne prvky expozície "Od hradby k hradu" na Oravskom hrade-externí odborníci -Tvorba expozície numizmatiky - Expozičné a interaktívne prvky -externí odborníci -Tvorba expozície numizmatiky - Expozičné a interaktívne prvky – vybavenie -Stavebné úpravy a adaptácia miestnosti na obnovenú Prírodovednú expozíciu -Technické vybavenie pre Prírodovednú expozíciu -Elektroinštalácia pre Prírodovednú expozíciu Podrobnejšie vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v časti ,,B1.1 OPIS PREDMETU ZÁKAZKY“ a týchto súťažných podkladov.
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung, 72212520 Entwicklung von Multimediasoftware, 34999400 Maßstäbliche Modelle, 48316000 Präsentationssoftwarepaket, 39171000 Schauvitrinen, 22114300 Kartografische Erzeugnisse, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen