643162-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – „Produkty lecznicze (w tym płyny infuzyjne, leki do programów lekowych), wyroby medyczne, suplementy diety, żywność specjalnego przeznaczenia medycznego, substancje recepturowe i opakowania do leków recepturowych, formaldehyd"
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Produkty lecznicze (w tym płyny infuzyjne, leki do programów lekowych), wyroby medyczne, suplementy diety, żywność specjalnego przeznaczenia medycznego, substancje recepturowe i opakowania do leków recepturowych, formaldehyd"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy: „Produkty lecznicze (w tym płyny infuzyjne, leki do programów lekowych), wyroby medyczne, suplementy diety, żywność specjalnego przeznaczenia medycznego, substancje recepturowe i opakowania do leków recepturowych, formaldehyd". Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 2 SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 197348-2026
Interne Kennung: ZP/11/Sp./2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet Nr 43
Beschreibung: Opis szczegółowy Załącznik Nr 2 SWZ