2. Verfahren
Verfahren
Titel: Haag knippen West-Betuwe
Beschreibung: De opdracht betreft het uitvoeren van snoeien en knippen van blok- en linthagen binnen de gemeente West-Betuwe, aangevuld met beperkt onderhoud aan overige beplanting. Zie bijlages
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77342000 Heckenschnitt
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opties vormen geen onderdeel van deze uitvraag