See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare gaze naturale pentru Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Brasov şi unitatile fiscale subordonate
Beschreibung: Furnizare gaze naturale pentru 38 locuri de consum , inclusiv transportul și distribuirea, la locurile de consum apartinand DGRFP Brasov, conform caietului de sarcini, cantitate totala 8324 MWh pentru 12 luni. Termenul limita pana la care operatorii economici pot solicita clarificari in legatura cu documentatia de atribuire este: 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Termenul de raspuns al autoritatii contractante 11 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor
Interne Kennung: 4317495_2026_PAAPD1599685
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Furnizare gaze naturale pentru 38 locuri de consum apartinand DGRFP Brasov in cantitate de 8324 MWh conform caietului de sarcini, cantitate estimata pentru 12 luni.
Interne Kennung: 1