See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: BEZGOTÓWKOWY ZAKUP PALIWA DO POJAZDÓW ORAZ SPRZĘTU ZMECHANIZOWANEGO NA POTRZEBY ZAKŁADU GOSPODARKI KOMUNALNEJ W JEZIERZYCACH SP. Z O.O.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa paliw - tj. oleju napędowego i benzyny bezołowiowej w systemie sprzedaży bezgotówkowej dla potrzeb Zakładu Gospodarki Komunalnej w Jezierzycach Sp. z o.o. na stacjach paliw Wykonawcy, zgodnie z zapotrzebowaniem ilościowym: 1) oleju napędowego w ilości szacunkowej 260 000 litrów 2) benzyny bezołowiowej w ilości szacunkowej 15 000 litrów
Vorherige Bekanntmachung: 503582-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 260 000 Liter