643181-2026 - Wettbewerb
Polen – Server – Rozbudowa infrastruktury dla zmodernizowanego systemu ZoSIA oraz portalu SWA, rozbudowa CRC i ZRC oraz budowa magazynu kopii głębokich
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa infrastruktury dla zmodernizowanego systemu ZoSIA oraz portalu SWA, rozbudowa CRC i ZRC oraz budowa magazynu kopii głębokich
Beschreibung: 1. Opis ogólny Przedmiot zamówienia obejmuje modernizację infrastruktury serwerowej oraz modernizacja Centralnego i Zapasowego Repozytorium Cyfrowego, a także budowę Magazynu kopii głębokich. a. Miejsce realizacji modernizacji Miejscem realizacji modernizacji infrastruktury są serwerownie Narodowego Archiwum Cyfrowego zlokalizowane w Warszawie i Krakowie. b. Etapy realizacji zamówienia Prace realizowane w zamówieniu Wykonawca zobowiązany jest do wykonania wg następujących etapów: Etap I Dostawa i modernizacja infrastruktury: serwerowej oraz Centralnego i Zapasowego Repozytorium Cyfrowego Od daty podpisania umowy do 15.12.2026 r. Etap II Budowa magazynu głębokich kopii bezpieczeństwa Archiwum Państwowych Od daty podpisania umowy do 15.03.2027 Etap III Testy powdrożeniowe Do 10 dni od daty zakończenia każdego z etapów I i II Szczegółowy opis znajduje się w OPZ
Interne Kennung: DAG.261.7.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 71356300 Technische Unterstützung, 30237360 LTO-Kassetten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rozbudowa infrastruktury serwerowej umożliwiającej uruchomienie zmodernizowanego SwA i ZoSIA oraz modernizacja CRC i ZRC