2. Verfahren
Verfahren
Titel: II/602 Jihlava průtah, ul. Brněnská, Hradební, Žižkova; II/523 Jihlava průtah, ul. Znojemská
Beschreibung: 3.1. Předmětem stavby je oprava silnice II/602 (nově II/602H) a II/523 na průtahu města Jihlava. Stavba II/602H začíná na pracovní spáře u OK Helenín a vede směrem do Jihlavy průtahem po ulici Brněnská až k „Brněnskému“ mostu ev. č. 602-043, kde se přerušuje, most se vynechává, stavba pokračuje na pracovní spáře za mostem směrem ke světelné křižovatce u City Parku, kde bude opět přerušena. Další etapa začíná na světelné křižovatce u Zverimexu a pokračuje ulicí Žižkova až ČS ONO, kde se ukončí na pracovní spáře opravy křižovatky. II/523 začíná na pracovní spáře napojení obchvatu Jihlavy a vede po ulici Znojemská až ke křižovatce s ulicí Brtnická, kde bude ukončena. Oprava silnice proběhne ve stávajícím šířkovém a výškovém uspořádání. Důvodem opravy silnic II/523 a II/602H je nevyhovující stav krytu vozovky, na jejímž povrchu se vyskytují trhliny, vysprávky, vyjeté koleje atd. Obsahem stavebních objektů je souvislá oprava úseku silnic II/523 a II/602H. Oprava probíhá v intravilánu města Jihlava, cca 320 m na ulici Brněnská je umístěno v extravilánu. Průměrná šíře vozovky je cca 10 m. Celková délka navržené opravy silnice je 4,645 km.
Interne Kennung: M-ST-186-2026/NVZ-ST-01-2025-2
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
Los: LOT-0001