2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nutiseadme koolitus Tartu linnas ja Jõhvi linnas
Beschreibung: Koolituse eesmärk on arendada õppijate digipädevust nutiseadme turvaliseks seadistamiseks ja rakenduste kasutamiseks igapäevaelu toimingute toetamiseks. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 315573-0000
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80400000 Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Tartu linn, Tartu linn
Interne Kennung: 315573-0001
Los: LOT-0002
Titel: Jõhvi linn
Interne Kennung: 315573-0002