2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka plynového chromatografu s hmotnostním spektrometrem typu trojitý kvadrupól – SOUD – 2026
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka nového (nikoliv repasovaného) plynového chromatografu s hmotnostním spektrometrem typu trojitý kvadrupól GC-MS/MS (QqQ) pro Ústav soudního lékařství (SOUD) Fakultní nemocnice Plzeň (FN Plzeň) ve specifikaci dle zadávací dokumentace viz profil zadavatele.
Interne Kennung: 31/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38433100 Massenspektrometer
5. Los
Los: LOT-0001