643257-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Fachärzten – Konkurs ofert na udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Laparoskopowej wraz z pracą w Poradni Urologicznej.
Bekanntmachung der Wettbewerbsergebnisse
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKonkurs ofert na udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Laparoskopowej wraz z pracą w Poradni Urologicznej.
BeschreibungPrzedmiotem postępowania konkursowego jest udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Laparoskopowej wraz z pracą w Poradni Urologicznej. Szacunkowa minimalna ilość godzin do zrealizowania objęta przedmiotem postępowania konkursowego na okres od 01.09.2025 r do 31.07.2026 r wynosi 330, szacunkowa maksymalna 660 godzin. Szacunkowa ilość punktów do zrealizowania w zakresie Poradni Urologicznej wynosi 85 000.
Interne KennungDSO.113.41.2025
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens, 85112200 Ambulante Behandlungen
5. Los
LosLOT-0001