2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Strzyżewice
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Strzyżewice w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r. (przez okres 24 miesięcy). 2) Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: a) Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy. b) Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych w prowadzonym przez Zamawiającego Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanym w miejscowości Strzyżewice 108N. c) Odbiór zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, mebli i innych odpadów wielkogabarytowych oraz zużytych opon w formie tzw. „wystawki” od właścicieli nieruchomości zamieszkałych dwa razy w roku, wiosną i jesienią. d) Nieodpłatną dostawę właścicielom nieruchomości worków do segregacji oznaczonych odpowiednią kolorystyką i nadrukiem informującym o rodzaju gromadzonych odpadów zgodnie z Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Strzyżewice. 3) Dane dotyczące gminy Strzyżewice istotne z punktu widzenia zamówienia na dzień 30.06.2025 roku: Obszar Gminy Strzyżewice wynosi 108,84 km2, w skład Gminy Strzyżewice wchodzi 22 miejscowości: Borkowizna, Bystrzyca Nowa, Bystrzyca Stara, Dębina, Dębszczyzna, Franciszków, Iżyce, Kajetanówka, Kiełczewice Dolne, Kiełczewice Górne, Kiełczewice Maryjskie, Kiełczewice Pierwsze, Kolonia Kiełczewice Dolne, Osmolice Drugie, Osmolice Pierwsze, Pawłów, Pawłówek, Piotrowice, Polanówka, Pszczela Wola, Strzyżewice, Żabia Wola. Szacowana liczba obsługiwanych mieszkańców zamieszkałych na terenie gminy Strzyżewice – 7353 mieszkańców (dane wg złożonych deklaracji). Liczba złożonych deklaracji: 2 499, w tym: - 2 245 liczba deklaracji z kompostowaniem - 254 liczba deklaracji bez kompostowania.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden