See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy płynów infuzyjnych i produktów do żywienia do i pozajelitowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy płynów infuzyjnych i produktów do żywienia do i pozajelitowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganymi parametrami, jak również zapotrzebowaniem ilościowym precyzuje załącznik nr 2 do SWZ – Formularz cenowy.
Vorherige Bekanntmachung: 404967-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Maksymalna liczba części zamówienia, na które jeden oferent może składać oferty:5
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 1 - Dostawy płynów infuzyjnych i produktów do żywienia do i pozajelitowego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganymi parametrami, jak również zapotrzebowaniem ilościowym precyzuje załącznik nr 2 do SWZ – Formularz cenowy.
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 2 - Dostawy płynów infuzyjnych i produktów do żywienia do i pozajelitowego
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 3 - Dostawy płynów infuzyjnych i produktów do żywienia do i pozajelitowego
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 4 - Dostawy płynów infuzyjnych i produktów do żywienia do i pozajelitowego
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 5 - Dostawy płynów infuzyjnych i produktów do żywienia do i pozajelitowego