643341-2026 - Ergebnis
Niederlande – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – ICP TQ MS
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICP TQ MS
Beschreibung: AQUON is voornemens ICP TQ MS-systemen aan te schaffen met bijbehorende onderhouds- en ondersteuningswerkzaamheden. 2 stuks
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Bij de opdracht worden de volgende opties gehanteerd. Aanbestedende dienst heeft gedurende de looptijd van de overeenkomst het recht om de opdracht uit te breiden met de volgende opties: • Een derde ICP TQ MS apparaat met exact dezelfde eigenschappen, geleverd onder dezelfde voorwaarden. • Eventuele trainingen over de bediening van ICP TQ MS op aanvraag, waaronder basistrainingen voor beginners en geavanceerde trainingen voor gevorderden.