See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy sprzętu medycznego jednorazowego użytku i innego sprzętu niezbędnego do pracy w oddziałach szpitalnych Zespołu Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach sp. z o.o. w restrukturyzacji
Beschreibung: Sukcesywne dostawy sprzętu medycznego jednorazowego użytku i innego sprzętu niezbędnego do pracy w oddziałach szpitalnych Zespołu Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach sp. z o.o. w restrukturyzacji
Vorherige Bekanntmachung: 697116-2025
Interne Kennung: 3/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141620 Sanitätspacks
5. Los
Los: LOT-0042
Titel: Zadanie nr 42: MATERIAŁY ZUŻYWALNE DO APARATU INFANT FLOW SiPAP SYSTEM LP i MAQUET
Beschreibung: Zadanie nr 42: MATERIAŁY ZUŻYWALNE DO APARATU INFANT FLOW SiPAP SYSTEM LP i MAQUET
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0043
Titel: Zadanie nr 43: AKCESORIA DO APARATU MEDIN SINDI I DO FOTOTERAPII
Beschreibung: Zadanie nr 43: AKCESORIA DO APARATU MEDIN SINDI I DO FOTOTERAPII
Los: LOT-0044
Titel: Zadanie nr 44: FILTRY DO INKUBATORÓW ATOM
Beschreibung: Zadanie nr 44: FILTRY DO INKUBATORÓW ATOM
Los: LOT-0045
Titel: Zadanie nr 45: POJEMNIKI NA WYCINKI DO BADAŃ HISTOPATOLOGICZNYCH
Beschreibung: Zadanie nr 45: POJEMNIKI NA WYCINKI DO BADAŃ HISTOPATOLOGICZNYCH
Los: LOT-0046
Titel: Zadanie nr 46: AKCESORIA DO STERYLIZACJI
Beschreibung: Zadanie nr 46: AKCESORIA DO STERYLIZACJI
Los: LOT-0047
Titel: Zadanie nr 47: MATERIAŁY DO STERYLIZACJI
Beschreibung: Zadanie nr 47: MATERIAŁY DO STERYLIZACJI
Los: LOT-0048
Titel: Zadanie nr 48: PAPIERY REJESTRUJĄCE
Beschreibung: Zadanie nr 48: PAPIERY REJESTRUJĄCE
Los: LOT-0050
Titel: Zadanie nr 50: MANKIETY WIELORAZOWE
Beschreibung: Zadanie nr 50: MANKIETY WIELORAZOWE
Los: LOT-0051
Titel: Zadanie nr 51: AKCESORIA DO KARDIOMONITORA MINDRAY
Beschreibung: Zadanie nr 51: AKCESORIA DO KARDIOMONITORA MINDRAY
Los: LOT-0052
Titel: Zadanie nr 52: AKCESORIA JEDNORAZOWE DO APARATU AIRVO2
Beschreibung: Zadanie nr 52: AKCESORIA JEDNORAZOWE DO APARATU AIRVO2
Los: LOT-0053
Titel: Zadanie nr 53: AKCESORIA DO KARDIOMONITORA DRAEGER
Beschreibung: Zadanie nr 53: AKCESORIA DO KARDIOMONITORA DRAEGER