2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór osób prowadzących zajęcia terapeutyczne dla dzieci, osób pełniących funkcję koordynatora oraz osób do obsługi administracyjnotechnicznej w ramach realizacji zadań z zakresu administracji rządowej wynikających z programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem”
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia jest realizacja usług w zakresie zadania p.n.: Wybór osób prowadzących zajęcia terapeutyczne dla dzieci, osób pełniących funkcję koordynatora oraz osób do obsługi administracyjnotechnicznej w ramach realizacji zadań z zakresu administracji rządowej wynikających z programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem” znak sprawy: WZP.271.52.2025.SW. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na sześć części: 2.1. Część 1 – „Terapia pedagogiczna dzieci” dotyczy wyboru osób prowadzących terapię pedagogiczną; 2.2. Część 2 – „Terapia logopedyczna dzieci” dotyczy wyboru osób prowadzących terapię logopedyczną; 2.3. Część 3 – „Zajęcia terapeutyczne metodą Integracji Sensorycznej (SI)” – dotyczy wyboru osób prowadzących zajęcia terapeutyczne metodą Integracji Sensorycznej (SI); 2.4. Część 4 – „Fizjoterapia – dotyczy wyboru osób prowadzących rehabilitację dla dzieci; 2.5. Część 5 – „Psychologia – dotyczy wyboru osób prowadzących terapie psychologiczna; 2.6. Część 6 – „Koordynacja i obsługa administracyjnotechniczna – wybór osób pełniących funkcje Koordynatora programu oraz wykonujących obsługę administracyjnotechniczną”. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. 4. Zamawiający wymaga aby zajęcia były prowadzone indywidualnie przez pełną godzinę zegarową (60 minut). Cena jaką wskaże Wykonawca w ofercie jest za godzinę zegarową zajęć. 5. Maksymalna stawka godzinowa jaką Zamawiający może przeznaczyć za prowadzenie zajęć wynosi 100,00 zł brutto. 6. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA DLA WSZYSTKICH CZĘŚCI ZAMÓWIENIA Dla wszystkich części zamówienia: od dnia 01.01.2026 r. do dnia 31.12.2026 r. Zajęcia będą prowadzone zgodnie z harmonogramem od poniedziałku do piątku w czasie trwania roku szkolnego od września do czerwca oraz w razie potrzeby również w okresie wakacji. 7. WYKONAWCY WSPÓLNIE UBIEGAJĄCY SIĘ O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO 7.1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia publicznego. W takim przypadku Wykonawcy występujący wspólnie są zobowiązani do ustanowienia pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie przedmiotowego zamówienia publicznego. Wszelka korespondencja będzie prowadzona przez Zamawiającego wyłącznie z tym pełnomocnikiem. 7.2. Warunek dotyczący uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej (o ile został sformułowany), o którym mowa w art. 112 ust. 2 pkt 2) ustawy Pzp, zostanie spełniony, jeżeli co najmniej jeden z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia posiada uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej i zrealizuje usługi, do których realizacji te uprawnienia są wymagane. 7.3. W odniesieniu do warunków dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia (o ile zostały sformułowane) Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia mogą polegać na zdolnościach tych z Wykonawców, którzy wykonają usługi, do realizacji których te zdolności są wymagane. 7.4. W przypadku, o którym mowa w pkt 7.2. i pkt 7.3., Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają odpowiednio do oferty oświadczenie, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni Wykonawcy. 8. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH ZEBRANYCH PRZEZ ZAMAWIAJĄCEGO W TOKU POSTĘPOWANIA: Szczegółowy opis został zawarty w Rozdziale I, ust. 17. SWZ. 9.KOMUNIKACJA Szczegółowe informacje dotyczące komunikacji zostały zawarte w rozdziale VII do SWZ. 10. WYMAGANIA W ZAKRESIE ZATRUDNIANIA PRZEZ WYKONAWCĘ LUB PODWYKONAWCĘ OSÓB NA PODSTAWIE STOSUNKU PRACY Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę pracowników na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy (tekst jednolity: Dz.U. z 2025 r., poz.277).
Interne Kennung: WZP.271.1.52.2025.SW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy Pzp, z możliwością zastosowania, zgodnie z art. 139 ustawy Pzp, tzw. „procedury odwróconej”. 2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu i spełniają warunki udziału w postępowaniu (podstawy wykluczenia i warunki udziału zostały opisane w Rozdziale III SWZ). 3. OŚWIADCZENIA I DOKUMENTY SKŁADANE WRAZ Z OFERTĄ 3.1. Oferta składana jest pod rygorem nieważności w formie elektronicznej (tzn. opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym). Ofertę należy sporządzić zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. 3.2. Wykonawca dołącza do oferty oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w zakresie wskazanym w Rozdziale III, ust. 1 oraz ust. 2 SWZ: a) Rozdział III ust. 2 pkt. 2.2. SWZ [w zakresie podstaw wykluczenia z art. 108 ust. 1 pkt 1) – 6) ustawy Pzp oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu] zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ; b) Rozdział III ust. 2 pkt 2.3. SWZ [w zakresie podstaw wykluczenia z art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (tekst jednolity Dz. U. z 2024 r. poz. 507)] zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ; c) Rozdział III pkt. 2.4. SWZ [w zakresie podstaw wykluczenia z art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r.] – oświadczenie należy złożyć zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 1a) do SWZ. Oświadczenia te stanowią dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu, na dzień składania ofert, tymczasowo zastępujący wymagane podmiotowe środki dowodowe, wskazane w Rozdziale IV, ust. 2 pkt 2.1. SWZ. 3.3. Oświadczenie, o którym mowa w Rozdziale IV, ust. 1, pkt 1.2. SWZ lit a) – b) należy złożyć zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ, natomiast oświadczenie, o którym mowa w Rozdziale IV, ust. 1, pkt 1.2. SWZ lit. c) należy złożyć zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 1a) do SWZ. 3.4. Oświadczenia, o których mowa w Rozdziale IV, ust. 1, pkt 1.2. SWZ składają odrębnie: 1) Wykonawca/każdy spośród Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku oświadczenie potwierdza brak podstaw wykluczenia Wykonawcy oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu; 2) podmiot udostępniający zasoby, na którego potencjał powołuje się Wykonawca celem potwierdzenia spełnienia warunków udziału w postępowaniu. W takim przypadku oświadczenie potwierdza brak podstaw wykluczenia podmiotu oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim podmiot udostępnia swoje zasoby Wykonawcy. 3.5. Do oferty Wykonawca zobowiązany jest załączyć: 1) oświadczenia, o których mowa w Rozdziale IV, ust. 1: - pkt 1.2. a) – b) SWZ – na wzorze Załącznika nr 3 do SWZ; oraz - pkt 1.2. c) SWZ – na wzorze Załącznika nr 1a) do SWZ; 2) odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru potwierdzającego, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania, 3) pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy, gdy umocowanie osoby składającej ofertę nie wynika z dokumentów opisanych w Rozdziale IV, ust. 1, pkt 1.5. ppkt 2) SWZ, 4) zobowiązanie, o którym mowa w Rozdziale I, ust. 5, pkt 5.3. oraz 5.4. SWZ w przypadku polegania na zasobach podmiotu udostępniającego zasób Wykonawcy, 5) w przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: a) pełnomocnictwo, w przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, z treści którego będzie wynikało umocowanie do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo powinno zawierać w szczególności wskazanie: − postępowania o zamówienie publicznego, którego dotyczy, − wszystkich Wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia wymienionych z nazwy z określeniem adresu siedziby, − ustanowionego pełnomocnika oraz zakresu jego pełnomocnictwa, b) oświadczenie, o którym mowa w Rozdziale I, ust. 4, pkt 4.4. SWZ (oświadczenie, które usługi wykonają poszczególni Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia – Zamawiający dopuszcza złożenia tego oświadczenia na formularzu ofertowym). 6) wypełniony załącznik nr 4a – Wykaz doświadczenia osoby prowadzącej terapię/rehabilitację – w przypadku składania oferty na części nr od 1 do 5 zamówienia, 7) wypełniony załącznik nr 4b – Wykaz doświadczenia Koordynatora projektu – w przypadku składania oferty na części nr 6 zamówienia. 3.6. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia dokumentów, o których mowa w Rozdziale IV, ust. 1, pkt 1.5. ppkt 2) SWZ, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów. 3.7. Zapisy pkt 3.5. ppkt 3) stosuje się odpowiednio do osoby działającej w imieniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. 3.8. Zapisy pkt 3.5. ppkt 3) i pkt 3.5. ppkt 4), pkt. 3.6 stosuje się odpowiednio do osoby działającej w imieniu podmiotu udostępniającego zasoby na zasadach określonych w art. 118 ustawy Pzp. 3.9. W celu dokonania oceny oferty w ramach kryterium: 3.9.1. „Doświadczenie osoby prowadzącej terapię/rehabilitację” – Wykonawca zobowiązany jest złożyć wykaz doświadczenia tej osoby zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 4a do SWZ. 3.9.2. „Doświadczenie Koordynatora projektu” – Wykonawca zobowiązany jest złożyć wykaz doświadczenia tej osoby zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 4b do SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312120 Betreuungsleistungen für behinderte Kinder und Jugendliche in Tagesheimen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85142100 Physiotherapiedienste, 75110000 Dienstleistungen der allgemeinen öffentlichen Verwaltung, 85312510 Berufliche Wiedereingliederung, 85312500 Rehabilitation, 75121000 Administrative Dienste im Bildungswesen, 85312500 Rehabilitation, 79420000 Dienstleistungen im Bereich Unternehmensleitung, 72224000 Beratung im Bereich Projektleitung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Terapia pedagogiczna dzieci” dotyczy wyboru osób prowadzących terapię pedagogiczną".
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia jest realizacja usług dla części nr 1 zamówienia tj. „Terapii pedagogicznej dzieci” w zakresie zadania p.n.: Wybór osób prowadzących zajęcia terapeutyczne dla dzieci, osób pełniących funkcję koordynatora oraz osób do obsługi administracyjnotechnicznej w ramach realizacji zadań z zakresu administracji rządowej wynikających z programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem” znak sprawy: WZP.271.52.2025.SW. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamawiający wymaga aby zajęcia były prowadzone indywidualnie przez pełną godzinę zegarową (60 minut). Cena jaką wskaże Wykonawca w ofercie jest ceną za godzinę zegarową prowadzonych zajęć. 4. Maksymalna stawka godzinowa jaką Zamawiający może przeznaczyć za prowadzenie zajęć wynosi 100,00 zł brutto.
Interne Kennung: Część 1
Menge: 1 500 Stunden
Los: LOT-0002
Titel: „Terapia logopedyczna dzieci”- dotyczy wyboru osób prowadzących terapię logopedyczną.
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia jest realizacja usług dla części nr 2 zamówienia tj. „Terapia logopedyczna dzieci” w zakresie zadania p.n.: Wybór osób prowadzących zajęcia terapeutyczne dla dzieci, osób pełniących funkcję koordynatora oraz osób do obsługi administracyjnotechnicznej w ramach realizacji zadań z zakresu administracji rządowej wynikających z programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem” znak sprawy: WZP.271.52.2025.SW. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamawiający wymaga aby zajęcia były prowadzone indywidualnie przez pełną godzinę zegarową (60 minut). Cena jaką wskaże Wykonawca w ofercie jest ceną za godzinę zegarową prowadzonych zajęć. 4. Maksymalna stawka godzinowa jaką Zamawiający może przeznaczyć za prowadzenie zajęć wynosi 100,00 zł brutto.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Zajęcia terapeutyczne metodą Integracji Sensorycznej (SI)” – dotyczy wyboru osób prowadzących zajęcia terapeutyczne metodą Integracji Sensorycznej (SI).
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia jest realizacja usług dla części nr 3 zamówienia tj. Zajęcia terapeutyczne metodą Integracji Sensorycznej (SI)” w zakresie zadania p.n.: Wybór osób prowadzących zajęcia terapeutyczne dla dzieci, osób pełniących funkcję koordynatora oraz osób do obsługi administracyjnotechnicznej w ramach realizacji zadań z zakresu administracji rządowej wynikających z programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem” znak sprawy: WZP.271.52.2025.SW. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamawiający wymaga aby zajęcia były prowadzone indywidualnie przez pełną godzinę zegarową (60 minut). Cena jaką wskaże Wykonawca w ofercie jest ceną za godzinę zegarową prowadzonych zajęć. 4. Maksymalna stawka godzinowa jaką Zamawiający może przeznaczyć za prowadzenie zajęć wynosi 100,00 zł brutto.
Interne Kennung: Część 3
Menge: 2 012 Stunden
Los: LOT-0004
Titel: „Fizjoterapia” – dotyczy wyboru osób prowadzących rehabilitację dla dzieci.
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia jest realizacja usług dla części nr 4 zamówienia tj. „Fizjoterapia” w zakresie zadania p.n.: Wybór osób prowadzących zajęcia terapeutyczne dla dzieci, osób pełniących funkcję koordynatora oraz osób do obsługi administracyjnotechnicznej w ramach realizacji zadań z zakresu administracji rządowej wynikających z programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem” znak sprawy: WZP.271.52.2025.SW. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamawiający wymaga aby zajęcia były prowadzone indywidualnie przez pełną godzinę zegarową (60 minut). Cena jaką wskaże Wykonawca w ofercie jest ceną za godzinę zegarową prowadzonych zajęć. 4. Maksymalna stawka godzinowa jaką Zamawiający może przeznaczyć za prowadzenie zajęć wynosi 100,00 zł brutto.
Interne Kennung: Część 4
Menge: 3 000 Stunden
Los: LOT-0005
Titel: „Psychologia” – dotyczy wyboru osób prowadzących terapie psychologiczna.
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia jest realizacja usług dla części nr 5 zamówienia tj. „Psychologia” w zakresie zadania p.n.: Wybór osób prowadzących zajęcia terapeutyczne dla dzieci, osób pełniących funkcję koordynatora oraz osób do obsługi administracyjnotechnicznej w ramach realizacji zadań z zakresu administracji rządowej wynikających z programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem” znak sprawy: WZP.271.52.2025.SW. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamawiający wymaga aby zajęcia były prowadzone indywidualnie przez pełną godzinę zegarową (60 minut). Cena jaką wskaże Wykonawca w ofercie jest ceną za godzinę zegarową prowadzonych zajęć. 4. Maksymalna stawka godzinowa jaką Zamawiający może przeznaczyć za prowadzenie zajęć wynosi 100,00 zł brutto.
Interne Kennung: Część 5
Menge: 1 000 Stunden
Los: LOT-0006
Titel: „Koordynacja i obsługa administracyjno-techniczna – wybór osób pełniących funkcje Koordynatora programu oraz wykonujących obsługę administracyjno-techniczną”.
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia jest realizacja usług dla części nr 6 zamówienia tj. „Koordynacja i obsługa administracyjno-techniczna” w zakresie zadania p.n.: Wybór osób prowadzących zajęcia terapeutyczne dla dzieci, osób pełniących funkcję koordynatora oraz osób do obsługi administracyjnotechnicznej w ramach realizacji zadań z zakresu administracji rządowej wynikających z programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem” znak sprawy: WZP.271.52.2025.SW. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamawiający wymaga aby zajęcia były prowadzone indywidualnie przez pełną godzinę zegarową (60 minut). Cena jaką wskaże Wykonawca w ofercie jest ceną za godzinę zegarową prowadzonych zajęć. 4. Maksymalna stawka godzinowa jaką Zamawiający może przeznaczyć za prowadzenie zajęć wynosi 100,00 zł brutto.
Interne Kennung: Część 6
Haupteinstufung (cpv): 75110000 Dienstleistungen der allgemeinen öffentlichen Verwaltung