643359-2026 - Auftragsänderung
Estland – Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen – Lasnamäe 2 IT maja projekteerimine
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lasnamäe 2 IT maja projekteerimine
Beschreibung: Hanke eesmärk on leida koostööpartner Lasnamäe tn 2 hoone jaoks vajalike projekteerimise tööde tegemiseks. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 277816-0000
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
Los: LOT-0000