643379-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit radioaktiven, giftigen, medizinischen und gefährlichen Abfällen – ŚWIADCZENIE USŁUG W ZAKRESIE ODBIORU, TRANSPORTU I UNIESZKODLIWIANIU ODPADÓW MEDYCZNYCH WYTWORZONYCH W MAZOWIECKIM SZPITALU SPECJALISTYCZNYM Sp. z o.o. w RADOMIU
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ŚWIADCZENIE USŁUG W ZAKRESIE ODBIORU, TRANSPORTU I UNIESZKODLIWIANIU ODPADÓW MEDYCZNYCH WYTWORZONYCH W MAZOWIECKIM SZPITALU SPECJALISTYCZNYM Sp. z o.o. w RADOMIU
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia usługa odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych dla Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego Sp. z o.o. w Radomiu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy oraz Załącznik nr 2 do SWZ – projektowane postanowienia Umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 514654-2026
Interne Kennung: DZP.341.74.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90520000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit radioaktiven, giftigen, medizinischen und gefährlichen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych dla Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego Sp. z o.o. w Radomiu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia usługa odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych dla Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego Sp. z o.o. w Radomiu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy oraz Załącznik nr 2 do SWZ – projektowane postanowienia Umowy. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach zawartych w projektowanych postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy i określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1