643397-2026 - Ergebnis
Slowakei – Steinsplitt – Inertný posypový materiál 4/8 mm
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inertný posypový materiál 4/8 mm
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie inertného posypového materiálu (kamennej drviny) frakcie 4–8 mm z vyvretej horniny (nie vápenec), používaného na posyp v rámci zimnej údržby cestných komunikácií, vrátane jeho naloženia, dopravy/prepravy a vyloženia z dopravných prostriedkov na miesta určenia, ktorými sú jednotlivé skládky/strediská Banskobystrickej regionálnej správy ciest, a. s., na obdobie zimnej sezóny 2026/2027. Predmet zákazky je rozdelený na dve časti podľa divízií verejného obstarávateľa: časť 1 – divízia Západ v predpokladanom množstve 12 900 ton.
Interne Kennung: 11732/2024/ODDVO
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14212430 Steinsplitt
5. Los
Los: LOT-0001