See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord cadru Furnizare reactivi si consumabile de laborator
Beschreibung: Acord cadru Furnizare reactivi si consumabile de laborator; toate detaliile legate de valori si cantitati estimate se regasesc in caietul de sarcini anexat,anexa caiet; in fisa de date si in sectiunea loturi. Frecventa si valoarea contractelor subsecvente urmeaza sa fie atribuite in funcție de necesitățile reale, consum, priorități clinice, capacitatea de stocare și fondurile disponibile, în limitele documentației de atribuire. AC va raspunde în mod clar şi complet tuturor solicitărilor de carificare/informaţiilor suplimentare in a 11 a zi de la termenul limita de depunere a ofertelor. Numarul zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este 18
Interne Kennung: 4443175-5
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: REACTIVI SI CONSUMABILE COMPATIBILE CU ANALIZORUL ALINITY ci
Beschreibung: Conform anexa caiet sarcini
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: REACTIVI SI CONSUMABILE COMPATIBILE CU ANALIZORUL MINDRAY BS-600M
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: REACTIVI LABORATOR SI CONSUMABILE COMPATIBILE CU ANALIZORUL HEMATOLOGIE AUTOMAT SYSMEX 550-XN
Beschreibung: Conform anexa caiet de sarcini
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: REACTIVI, CALIBRATOR SI CONTROALE SI CONSUMABILE COMPATIBILE PENTRU ANALIZOR DE COAGULARE ACL TOP
Beschreibung: Conform anexa caiet de sarcini.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: REACTIVI LABORATOR SI CONSUMABILE COMPATIBILE CU ANALIZORUL ALIFAX ROLLER PN 20
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: REACTIVI PENTRU DETERMINARE CD3/CD8/ CD4/CD45
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: REACTIVI LABORATOR SI CONSUMABILE COMPATIBILE CU ANALIZORUL DE GAZE IN SANGE GEM PREMIER 3000
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: REACTIVI (pentru analizorul - ionometrul EasyLyte Na/K/Ca/pH)
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: REACTIVI LABORATOR SI CONSUMABILE COMPATIBILE CU ANALIZORUL MALDI-TOF
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: REACTIVI SI CONSUMABILE COMPATIBILE CU ANALIZORUL CMI SENSITRITE
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: MEDII DE CULTURA SI REACTIVI PENTRU SECTORUL DE MICROBIOLOGIE
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: REACTIVI LABORATOR SI CONSUMABILE COMPATIBILI CU ANALIZORUL VITEK 2 COMPACT
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: REACTIVI SI CONSUMABILE COMPATIBILE CU ANALIZORUL CLINITEK STATUS
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: REACTIVI pentru analizorul Pro Doc U Reader2
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: REACTIVI SI CONSUMABILE COMPATIBILE CU APARATUL INTERLAB PRETTY -ELECTROFOREZA PROTEINELOR SERICE
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: REACTIVI ELFA COMPATIBILI CU ANALIZORUL VIDAS
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: REACTIVI SI CONSUMABILE PENTRU - IMUNOLOGIE PRIN CHEMILUMINISCENTA PARAMETRI DE RUTINĂ ȘI PARAMETRI DE URGENȚĂ
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Reactivi si consumabile pentru determinarea marcherilor infectiosi prin metoda chemiluminiscenta
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: REACTIVI SI CONSUMABILE COMPATIBILE CU EXTRACTOR AUTOMAT NIMBUS SI RT-PCR CFX 96(BIORAD)
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: REACTIVI PENTRU RT-PCR SEPSIS COMPATIBILI CU ANALIZORUL CFX-96
Beschreibung: Vonform anexa caiet sarcini
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZORUL GENEXPERT IV-4-10 CULORI
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZOR AUTOMAT DE HEMOCULTURI
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: REACTIVI- TESTE RAPIDE IMUNOCROMATOGRFIE
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: TESTE RAPIDE PENTRU IDENTIFICARE MICROBIOLOGICA
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: REACTIVI PENTRU ANALIZOR POCT DE HEMATOLOGIE 5DIFF
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: REACTIVI PENTRU ANALIZOR POCT DE ASTRUP
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: REACTIVI PENTRU ANALIZOR POCT DE BIOCHIMIE
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: REACTIVI PENTRU ANALIZOR POCT DE IMUNOFLUORESCENTA
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: REACTIVI PENTRU ANALIZOR POCT DE COAGULARE
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZORUL DE GAZE PRIME PLUS
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: REACTIVI COMPATIBILI CU TESTAREA SINDROMICA DE TIP RT-PCR MULTIPLEX
Beschreibung: conform anexa caiet sarcini
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: REACTIVI PENTRU DETERMINAREA ANTICORPILOR ANTI-TREPONEMA
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: MATERIALE DE LABORATOR -pentru deionizatorul de apa Santorius, Arium Advance
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: PACHET DE VARFURI STERILE CU FILTRU PENTRU RT - PCR
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: PACHET COLORATII SI CONSUMABILE PENTRU MICROSCOPIE OPTICA
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: PACHET CONSUMABILE SECTORUL MICROBIOLOGIE
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: FIOLE INDICATOR BIOLOGIC STEAROTEST
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: BAG-CHEMOSTRIP 134 GRADE C
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: REACTIVI SI CONSUMABILE PENTRU DIAGNOSTIC IMUNOHEMATOLOGIC, COMPATIBILE CU LINIA ID- SYSTEM DIAMED
Interne Kennung: 39