See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Narol w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst. jedn. Dz.U. z 2025 r. poz. 567 -"Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, gospodarki szkółkarskiej, gospodarki łąkowo-rolnej oraz ubocznego użytkowania lasu do wykonania na terenie Nadleśnictwa Narol w roku 2026.
Interne Kennung: SA.270.1.10.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211100 Holzfällung, 77210000 Holzgewinnung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 75251120 Waldbrandbekämpfung, 77210000 Holzgewinnung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I - Leśnictwo Kadłubiska
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Kadłubiska obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki łąkowo - rolnej, ubocznego użytkowania lasu.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211500 Baumpflege, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do łącznej ilości wszystkich czynności wycenionych w każdej z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 30 % Wartości Przedmiotu Umowy. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II– leśnictwo Maziarnia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Maziarnia obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki łąkowo - rolnej, ubocznego użytkowania lasu.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III– leśnictwo Płazów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Płazów obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki łąkowo - rolnej, ubocznego użytkowania lasu.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet IV– leśnictwo Wola Wielka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Wola Wielka obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki łąkowo - rolnej, ubocznego użytkowania lasu.
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet V– leśnictwo Złomy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Złomy obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki łąkowo - rolnej, ubocznego użytkowania lasu.
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet VI – leśnictwo Huta Różaniecka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Huta Różaniecka obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki łąkowo - rolnej, ubocznego użytkowania lasu.
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet VII – leśnictwo Lubliniec
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Lubliniec obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki łąkowo - rolnej, ubocznego użytkowania lasu.
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet VIII – leśnictwo Jezioro
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Jezioro obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki łąkowo - rolnej, ubocznego użytkowania lasu.
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet IX – leśnictwo Gorajec
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Gorajec obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki łąkowo - rolnej, ubocznego użytkowania lasu.
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet X – leśnictwo Chotylub
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Chotylub obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki łąkowo - rolnej, ubocznego użytkowania lasu.
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet XI – leśnictwo Łówcza
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są zadania ze szkółkarstwa leśnego (prace z zakresu szkółkarstwa będą wykonywane na terenie leśnictwa szkółkarskiego Łówcza), nasiennictwa (prace z nasiennictwa będą wykonywane na terenie leśnictw Kadłubiska, Maziarnia, Złomy, Huta Różaniecka, Gorajec, Chotylub), hodowli lasu, ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskanie i zrywkę drewna;
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet XII – leśnictwo Kadłubiska, Maziarnia, Płazów, Wola Wielka, Złomy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwach Lubliniec, Jezioro, Gorajec, Chotylub obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet XIII – leśnictwo Huta Różaniecka, Lubliniec, Jezioro, Gorajec, Chotylub
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwach Huta Różaniecka i Maziarnia obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna.