2. Verfahren
Verfahren
Titel: Witgoedregeling
Beschreibung: Gemeente Schouwen-Duiveland wil een overeenkomst afsluiten met één Partner die de coördinatie en uitvoering van de witgoedregeling gaat realiseren. Voor de witgoedregeling is een budget beschikbaar van €625.625,-, dit bedrag moet volledig worden besteed aan de doelgroep. Voor het opzetten en uitvoeren van de witgoedregeling is een budget beschikbaar van €35.000,-. Dit budget dekt zowel de eenmalige opstartkosten als de maandelijkse uitvoeringskosten en eventuele afsluitkosten.
Interne Kennung: 2025–1490067
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39700000 Haushaltsgeräte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Met de winnende inschrijver sluiten we in principe een overeenkomst voor een periode van 12 maanden, of als het maximale beschikbare budget eerder is bereikt, afhankelijk van wat zich het eerst voordoet. De overeenkomst gaat in op 1 oktober 2025. Als de witgoedregeling succesvol is en de aanvragen overstijgen het beschikbare budget, kan onder voorbehoud van voldoende middelen extra budget worden toegekend. In dat geval kan de overeenkomst worden verlengd op basis van het toegekende bedrag of voor een periode van twee keer 6 maanden. De overeenkomst loopt maximaal tot 30 september 2027.