2. Verfahren
Verfahren
Titel: Technické zabezpečenie letnej a zimnej údržby – Cisternová nadstavba
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie cisternovej nadstavby na zabezpečenie letnej a zimnej údržby, v rozsahu a podľa technickej špecifikácie uvedenej v súťažných podkladoch
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144520 Abwassertankwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34210000 Fahrzeugkarosserien
Menge: 1 Stück
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144520 Sewage tankers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 34210000 Vehicle bodies
Quantity: 1 piece