2. Verfahren
Verfahren
Titel: Élelmezési nyersanyagok beszerzése 3 rész -Hetényi
Beschreibung: Adásvételi keretszerződés keretében élelmezési alapanyagok beszerzése 3 részben az ajánlatkérő részére Rögzítésre kerül, hogy részenként a felhívásban rögzített alap mennyiség 90%-ára vállal lehívási kötelezettséget. Ajánlatkérő az alap mennyiség lehívási mennyiséget azz eddig tapasztalat alapján határozta meg, azonban a mennyiség a betegek tényleges mennyisége és a kórházban töltött napok száma nem tervezhető teljeskörűen. A részletes műszaki tartalmat a műszaki leírás tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000797962026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Friss sertéshúsok beszerzése
Beschreibung: Élelmezési nyersanyagok beszerzése 3 rész -Hetényi 1. rész: Friss sertéshúsok beszerzése Termék név Mennyiségi egység Éves alap mennyiség, opciós mennyiség: Sertés karaj csont nélkül Sertés tarja csont nélkül Sertés comb csont nélkül Sertés csülök csont nélkül Sertés lapocka Sertés köröm Sertés máj Sertés zsír Sertés húsos csont Összesen: Alap mennyiség: 16780 kg Opciós mennyiség: 5034 kg Amennyiben közbesz.dok. valamilyen gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra, védjegyre való hivatkozás, ill. szabvány, műszaki engedély, műszaki előírások, műszaki ajánlás meghatározás szerepel a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, Ajánlatkérő azzal egyenértékű teljesítést is elfogad 321/2015. (X.30.) K.r. 46.§ (3) alapján. Közbeszerzési eljárás tárgya, mennyisége közbesz.dok-ban részletesen meghatározásra kerül. Azon termékeknél, ahol kiszerelés meghatározásra került, eltérő kiszerelés megajánlása ajánlat érvénytelenségét eredményezi. Az ajánlattevőknek az összes tételre ajánlatot kell tenniük, ennek hiányában az ajánlatkérő az ajánlattevő ajánlatát a Kbt. 73. § (1) bekezdés n) pontja alapján érvénytelennek nyilvánítja. Ajánlatkérő mennyiségi alapú keretszerződést kíván kötni.
Interne Kennung: EKR000797962026/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Optionen:
Beschreibung der Optionen: A részen belül minden tételsorra vonatkozóan a megrendelni kívánt termék esetében Ajánlatkérő meghatározta az opciós mennyiségeket, az ártáblázatban meghatározottaknak megfelelően. Az ajánlatkérő az alapmennyiség lehívását követően fog rendelkezni az opciós mennyiség lehívásáról, a szerződéstervezetben foglaltaknak megfelelően. A szükséges mennyiségű terméket részen belül terméksorokon, akár egy vagy több részletben lehívhatja az adásvételi szerződés hatálya alatt. Ajánlatkérő nem köteles részen belül terméksorokon a teljes opcionális mennyiség lehívására. Az opcionális termékekre is az alapmennyiségre vonatkozó szabályok irányadóak mind az egységárak, mind a részletszabályok tekintetében
Los: LOT-0002
Titel: Fűszerek, ételízesítők stb. beszerzése
Beschreibung: Élelmezési nyersanyagok beszerzése 3 rész -Hetényi 2. rész: Fűszerek, ételízesítők, nehéz áruk, cukrászipari termékek, növényi zsíradék, befőttek, konzervek, száraz hüvelyesek, száraz tészta 1. Fűszerpaprika csemege 2. Majoranna morzsolt 3. Fahéj őrölt 4. Asztali só 5. Finom só 6. Kömény őrölt 7. Szegfűszeg őrölt 8. Babérlevél, egész 9. Fekete bors, őrölt 10. Kapor, morzsolt 11. Tárkony, morzsolt 12. Oregánó, morzsolt 13. Bazsalikom, morzsolt 14. Rozmaring, morzsolt 15. Fokhagyma granulátum 16. Gyros fűszerkeverék 17. Ecet 10%-os 18. Citromsav 19. Citromlé 50%-os 20. Rizs A minőségű 21. Jázmin rizs 22. Bulgur 23. Zsemlemorzsa 24. Búzadara 25. Sertés májkrém tépőzáras 26. Szárnyas májkrém tépőzáras 27. Pástétomok 28. Liszt 29. Kristálycukor 30. Porcukor 31. Mokkacukor 32. Mák 33. Diópótló 34. Dióbél 35. Mazsola 36. Kókuszreszelék 37. Kávé, őrölt 38. Kávétejszín 39. Cukrászhab 40. Sütőpor 41. Szódabikarbóna 42. Pudingpor, főzős 43. Vaníliás cukor 44. Aroma klf. 45. Háztartási keksz 46. Babapiskóta 47. Puffasztott rizsszelet 48. Sóspálcika 49. Szőlőcukor tabletta, natúr 50. Kemény cukorka 51. Ropogós keksz 52. Teljes kiőrlésű keksz 53. Búzakorpa 54. Rizsliszt 55. Szója granulátum 56. Szója kocka 57. Édesítőpor 58. Müzli szelet 59. Piskóta szelet 60. Finomított napraforgó étolaj 61. Olivaolaj 62. Szójaszósz 63. Margarin csészés 64. Mini margarin 65. Sütőmargarin 66. Margarin 67. Diabetikus minijam 68. Mini mustár 69. Mini ketchup 70. Folyékony édesítőszer 71. Kakaópor 72. Szörp, málna ízű 73. Konzum teafű 74. Instant tea citrom, meggy, erdei gyümölcs, őszibarack ízesítéssel 75. Gyümölcspép alma-eper, cukormentes alma,sült sütőtök, körte, szilva, alma-őszibarack, alma-körte ízesítéssel 76. Jam mini sárga barack, eper,erdei gyümölcs 77. Sárgabarack lekvár vagy íz * 78. Sárgabarack lekvár vagy íz ** 79. Vegyes íz sütésálló 80. Méz, vegyes virágméz* 81. Miniméz, vegyes virágméz 82. Alma befőtt* 83. Alma befőtt** 84. Alma befőtt diabetikus* 85. Alma befőtt diabetikus** 86. Meggybefőtt magozott** 87. Őszibarack befőtt felezett* 88. Őszibarack befőtt felezett ** 89. Vegyes befőtt darabolt,magozott** 90. Ivólé (alma, őszi, narancs) 91. Natúr lecsó* 92. Natúr lecsó ** 93. Olivabogyó*** 94. Szárazbab(tarka) 95. Sárgaborsó feles 96. Lencse 97. Levestészta 4 tojásos 98. Házi tarhonya 4 tojásos 99. Durum tészta (körethez) 100. Durum tészta (leveshez) Alap mennyiség: kg 46345 l 8700 db 311350 Opciós mennyiség: Összesen: kg: 13907 liter: 2611 darab: 93405Amennyiben közbesz.dok. valamilyen gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra, védjegyre való hivatkozás, ill. szabvány, műszaki engedély, műszaki előírások, műszaki ajánlás meghatározás szerepel a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, Ajánlatkérő azzal egyenértékű teljesítést is elfogad 321/2015. (X.30.) K.r. 46.§ (3) alapján. Közbeszerzési eljárás tárgya, mennyisége közbesz.dok-ban részletesen meghatározásra kerül. Azon termékeknél, ahol kiszerelés meghatározásra került, eltérő kiszerelés megajánlása ajánlat érvénytelenségét eredményezi. Az ajánlattevőknek az összes tételre ajánlatot kell tenniük, ennek hiányában az ajánlatkérő az ajánlattevő ajánlatát a Kbt. 73. § (1) bekezdés n) pontja alapján érvénytelennek nyilvánítja. Ajánlatkérő mennyiségi alapú keretszerződést kíván kötni.
Interne Kennung: EKR000797962026/2
Haupteinstufung (cpv): 15870000 Würzmittel
Los: LOT-0003
Titel: Mirelit áruk beszerzése
Beschreibung: Élelmezési nyersanyagok beszerzése 3 rész -Hetényi 3. rész: Mirelit áruk beszerzése 1. Gyalult tök 1% kaporral 2. Morzsolt kukorica 3. Parajkrém 4. Sóska 5. Zöldborsó 6. Sárgahüvelyű zöldbab 7. Brokkoli 8. Karfiol 9. Steak burgonya 10. Hasáb burgonya 11. Húsleves zöldség keverék 12. Fokhagymagerezd, tisztított, fagyasztott 13. Magozott meggy 14. Egres 15. Erdei gyümölcskeverék 16. Szilvatöltelékes gombóc 17. Túrótöltelékes gombóc 18. Ízes derelye 19. Nudli 20. Natúr halfilé 21. Afrikai harcsafilé 22. Marha comb 23. Marha pacal Alap mennyiség: 13.880 kg. Opciós mennyiség: 4164 kg Amennyiben közbesz.dok. valamilyen gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra, védjegyre való hivatkozás, ill. szabvány, műszaki engedély, műszaki előírások, műszaki ajánlás meghatározás szerepel a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, Ajánlatkérő azzal egyenértékű teljesítést is elfogad 321/2015. (X.30.) K.r. 46.§ (3) alapján. Közbeszerzési eljárás tárgya, mennyisége közbesz.dok-ban részletesen meghatározásra kerül. Azon termékeknél, ahol kiszerelés meghatározásra került, eltérő kiszerelés megajánlása ajánlat érvénytelenségét eredményezi. Az ajánlattevőknek az összes tételre ajánlatot kell tenniük, ennek hiányában az ajánlatkérő az ajánlattevő ajánlatát a Kbt. 73. § (1) bekezdés n) pontja alapján érvénytelennek nyilvánítja. Ajánlatkérő mennyiségi alapú keretszerződést kíván kötni.
Interne Kennung: EKR000797962026/3
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
643514-2026 - Competition
Hungary – Food, beverages, tobacco and related products – Élelmezési nyersanyagok beszerzése 3 rész -Hetényi
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifierEKR000797962026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Lot
LotLOT-0001
TitleFriss sertéshúsok beszerzése
Internal identifierEKR000797962026/1
Additional classification (cpv): 15100000 Animal products, meat and meat products
Options
LotLOT-0002
Internal identifierEKR000797962026/2
Main classification (cpv): 15870000 Condiments and seasonings
LotLOT-0003
TitleMirelit áruk beszerzése
Internal identifierEKR000797962026/3
Main classification (cpv): 15110000 Meat