643530-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Wärmepumpen – Tap invest a.s. – Výměna zdroje vytápění
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTap invest a.s. – Výměna zdroje vytápění
BeschreibungPředmětem plnění výběrového řízení je dodávka a zprovoznění tepelných čerpadel v administrativně – provozních objektech zadavatele (objekt A, objekt C) vč. dílčích stavebních prací. Rozsah zakázky je definován projektovou dokumentací s názvem „Tap invest a.s. – Výměna zdroje vytápění“, zpracovanou projektantem Moravec spol. s r.o. v 03/2023 (dále jen PROJEKT), která tvoří přílohu č. 2 zadávací dokumentace. Předmět plnění veřejné zakázky je dále vymezen vzorem Obchodními podmínkami dle čl. 9 zadávací dokumentace. Zakázka je financovaná z prostředků ERDF.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42511110 Wärmepumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungTap invest a.s. – Výměna zdroje vytápění