643547-2026 - Ergebnis
Slowakei – Bau von Brücken – Oprava mostov ev.č. R1-153 Hronská Breznica, R1-161 Budča, R1-168.1 vetva v križovatke Kováčová
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Oprava mostov ev.č. R1-153 Hronská Breznica, R1-161 Budča, R1-168.1 vetva v križovatke Kováčová
Beschreibung: Predmetom zákazky je oprava mostov ev.č. R1-153 Hronská Breznica, R1-161 Budča, R1-168.1 vetva v križovatke Kováčová, ktoré sú v správe SSÚR Zvolen, pričom stavebné práce budú vykonávané v rozsahu a v zmysle projektovej dokumentácie, súťažných podkladov a v kvalite požadovanej v zmysle TKP, noriem a predpisov platných v čase predkladania ponuky. Technicko-kvalitatívne podmienky (ďalej len „TKP“) a technické predpisy (ďalej len „TP“) sú dostupné na stránke www.ssc.sk. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky obsahuje projektová dokumentácia: „Oprava mostov ev.č. R1-153 Hronská Breznica, R1-161 Budča, R1-168.1 vetva v križovatke Kováčová“, jednotlivo pre objekty: „R1—153 Hronská Breznica, Most nad cestou III/525007“ ,“R1-161 Budča, Most cez potok Turová v Budči“ a „R1-168.1 vetva v križovatke Kováčová – Most na ramene “C“ mimoúrovňovej križovatky“ spracované firmou MIDEAS, s.r.o., ktoré tvoria Prílohu č. 1 časti B.1 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Interne Kennung: 372210301
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45221110 Bau von Brücken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45221119 Bauarbeiten zur Erneuerung von Brücken, 45223100 Zusammenbau von Metallkonstruktionen, 45223500 Stahlbetonkonstruktionen, 45410000 Putzarbeiten
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Časť 3: Oprava mosta ev.č. R1-168.1 vetva v križovatke Kováčová
Haupteinstufung (cpv): 45221100 Bauarbeiten für Brücken