See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: D25M/251/N/56-99rj/26 Sukcesywne dostawy mebli medycznych, szaf ubraniowych i kartotekowych dla Szpitali Pomorskich Sp. z o.o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mebli medycznych, szaf ubraniowych i kartotekowych dla Szpitali Pomorskich Sp. z o.o. w 11 zadaniach częściowych do następujących lokalizacji Zamawiającego: a) Szpital Morski im. PCK, ul. Postania Styczniowego 1, 81-519 Gdynia b) Szpital Św. Wincentego a Paulo, ul. Wójta Radtkego 1, 81-348 Gdynia c) Centrum Medyczne Smoluchowskiego – Gdańsk, ul. Smoluchowskiego 18, 80-214 Gdańsk d) Szpital Specjalistyczny im. F. Ceynowy, ul. dr A. Jagalskiego 10, 84-200 Wejherowo 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w Formularzu asortymentowo-cenowym (załączniku nr 2 do SWZ) oraz w Projekcie Umowy (załącznik nr 5 do SWZ).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na mocy przesłanki zawartej w art. 138 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający określił termin składania ofert krótszy o 5 dni niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp. Skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione ponieważ prowadzenie całego postępowania wraz ze składaniem ofert odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39143123 Nachttische, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 39112000 Stühle, 39135100 Verteilgestelle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Stojaki na kroplówki
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Meble medyczne
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Taborety medyczne
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Wózek anestezjologiczny
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - Stoliki i szafki przyłóżkowe
Haupteinstufung (cpv): 39143123 Nachttische
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - Szafy kartotekowe
Haupteinstufung (cpv): 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 - Szafy ubraniowe metalowe
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 - wózek transportowy prysznicowy
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 - wózek - pionizator do transferu pacjenta
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 - Krzesła , ławki i wersalki
Haupteinstufung (cpv): 39112000 Stühle
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 - Kosze, stelaże oraz wózki transportowe.
Haupteinstufung (cpv): 39135100 Verteilgestelle
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33192000 Medical furniture
Additional classification (cpv): 39143123 Bedside tables, 39141300 Cabinets, 39112000 Chairs, 39135100 Sorting frames
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: brak
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr 2 - Meble medyczne
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie nr 3 - Taborety medyczne
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0005
Main classification (cpv): 39143123 Bedside tables
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie nr 6 - Szafy kartotekowe
Main classification (cpv): 39141300 Cabinets
Lot: LOT-0007
Lot: LOT-0008
Lot: LOT-0009
Lot: LOT-0010
Main classification (cpv): 39112000 Chairs
Lot: LOT-0011
Main classification (cpv): 39135100 Sorting frames