See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Autovehicule pentru muncă operativă
Beschreibung: Autoritatea contractantă intenționează achiziționarea de Autovehicule pentru muncă operativă. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare/informațiilor suplimentare în a 11-a zi înainte de termenul limită stabilit pentru depunerea ofertelor. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor: 18 zile.
Interne Kennung: 4453144/2026/3.917.754
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Autovehicule pentru muncă operativă tip 1
Beschreibung: Acord cadru - Cantitatea minimă: 1 şi cantitatea maximă: 128 Contract subsecvent - Cantitatea minimă: 1 şi cantitatea maximă: 64
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Autovehicule pentru muncă operativă tip 2
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Autovehicule pentru muncă operativă tip 3
Beschreibung: Acord cadru - Cantitatea minimă: 1 şi cantitatea maximă: 96 Contract subsecvent - Cantitatea minimă: 1 şi cantitatea maximă: 48
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Autovehicule pentru muncă operativă tip 4
Beschreibung: Acord cadru - Cantitatea minimă: 1 şi cantitatea maximă: 64 Contract subsecvent - Cantitatea minimă: 1 şi cantitatea maximă: 32
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Autovehicule pentru muncă operativă tip 5
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Autovehicule pentru muncă operativă tip 6
Beschreibung: Acord cadru - Cantitatea minimă: 1 şi cantitatea maximă: 32 Contract subsecvent - Cantitatea minimă: 1 şi cantitatea maximă: 16
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Autovehicule pentru muncă operativă tip 7
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Autovehicule pentru muncă operativă tip 8
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Autovehicule pentru muncă operativă tip 9
Interne Kennung: 9