See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: VZW pkozo / KSOZ VZW: Nieuwbouw en renovatie van de campus Bevegem te Zottegem
Beschreibung: Perceel 1: Het bouwen van een nieuwe klassenvleugel en renovatie en uitbreiding van het schoolrestaurant van de bestaande schoolcampus 'Bevegem' (Algemene Aanneming)
Interne Kennung: S1185 - School Zottegem/P1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: S1185 - School Zottegem/P1 - 1
Beschreibung: Nieuwbouw en renovatie van de campus Bevegem te Zottegem - Perceel 1: Bouwen een nieuwe klassenvleugel en renovatie en uitbreiding van het schoolrestaurant
Interne Kennung: 1