2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktverkenning gemeentepolis gemeente Losser
Beschreibung: Middels deze marktverkenning en belangstellingsregistratie wil de gemeente Losser de interesse peilen van aanbieders voor de gemeentepolis in de gemeente Losser.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Marktverkenning gemeentepolis gemeente Losser
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66512200 Krankenversicherung (Pflichtversicherung)
5. Los
Los: LOT-0000