2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Miasta Rybnika
Beschreibung: przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Miasta Rybnika. Odpady komunalne objęte przedmiotem zamówienia pochodzą z terenu nieruchomości zamieszkałych, mieszanych tj. w części zamieszkałych, a w części niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne oraz nieruchomości niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne. Odpady odbierane będą zgodnie z obowiązującym na terenie Miasta Rybnika Regulaminem utrzymania czystości i porządku. Rozliczenie przedmiotu zamówienia odbywać się będzie na podstawie ilości (masy) rzeczywiście odebranych i dostarczonych na instalacje odpadów komunalnych, na podstawie faktur częściowych z terminem płatności do 30 dni od dnia przedłożenia faktury. Szczegółowy zakres zamówienia zostanie opisany w dokumentach postępowania.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Miasta Rybnika. Odpady komunalne objęte przedmiotem zamówienia pochodzą z terenu nieruchomości zamieszkałych, mieszanych tj. w części zamieszkałych, a w części niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne oraz nieruchomości niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne. Odpady odbierane będą zgodnie z obowiązującym na terenie Miasta Rybnika Regulaminem utrzymania czystości i porządku. Rozliczenie przedmiotu zamówienia odbywać się będzie na podstawie ilości (masy) rzeczywiście odebranych i dostarczonych na instalacje odpadów komunalnych, na podstawie faktur częściowych z terminem płatności do 30 dni od dnia przedłożenia faktury. Szczegółowy zakres zamówienia zostanie opisany w dokumentach postępowania.