See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego dla Samodzielnego publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Warszawa Wola - Śródmieście
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Warszawa Wola – Śródmieście. 2. Przedmiot zamówienia musi obejmować również min. rozładunek, wniesienie, montaż, wszelkie prace towarzyszące prowadzące do uruchomienia, przeszkolenie pracowników w miejscu dostawy w zakresie prawidłowej obsługi sprzętów oraz odbiór opakowań. Miejscem dostawy, montażu i uruchomienia Przedmiotu zamówienia jest: - dla pakietu nr 1 /autoklaw/ Przychodnia Lekarska przy ul. Dragonów 6A w Warszawie. - dla pakietu nr 2 /aparat elektrochirurgiczny/ Przychodnia Lekarska przy ul. Płockiej 49 w Warszawie 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w podziale na 2 pakiety: - Pakiet nr 1 – autoklaw - Pakiet nr 2 - aparat elektrochirurgiczny 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagań Zamawiającego został zawarty w załącznikach nr 2,2a /Parametry techniczne/ oraz w załączniku nr 5 /Wzór umowy/do SWZ.
Interne Kennung: 22/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33191110 Autoklaven
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33161000 Elektrochirurgieanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - autoklaw
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ - Parametry techniczne
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Menge: 2 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - aparat elektrochirurgiczny
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2a do SWZ - Parametry techniczne
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33161000 Elektrochirurgieanlage
Menge: 1 Stück