See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: UGRADBENI MATERIJAL ZA PLASTIČNU KIRURGIJU ZA ZDRAVSTVENE USTANOVE U REPUBLICI HRVATSKOJ
Beschreibung: Nabava ugradbenog materijala za plastičnu kirurgiju za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj
Interne Kennung: 1.1.2.22.C-38/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: IMPLANTATI ZA PRIMARNU REKONSTRUKCIJU
Beschreibung: IMPLANTATI ZA PRIMARNU REKONSTRUKCIJU
Interne Kennung: 1.1.2.22.C-38/2023-1
Los: LOT-0004
Titel: ŠAKA - OSTEOSINTETSKI MATERIJAL
Beschreibung: ŠAKA - OSTEOSINTETSKI MATERIJAL
Interne Kennung: 1.1.2.22.C-38/2023-4
Los: LOT-0005
Titel: Proteza za ručni zglob
Beschreibung: Proteza za ručni zglob
Interne Kennung: 1.1.2.22.C-38/2023-5
Los: LOT-0006
Titel: Sidra i vijci za rekonstrukciju šake
Beschreibung: Sidra i vijci za rekonstrukciju šake
Interne Kennung: 1.1.2.22.C-38/2023-6
Los: LOT-0010
Titel: Kanulirani vijci
Beschreibung: Kanulirani vijci
Interne Kennung: 1.1.2.22.C-38/2023-10
Los: LOT-0012
Titel: Rekonstrukcijska kirurgija 1
Beschreibung: Rekonstrukcijska kirurgija 1
Interne Kennung: 1.1.2.22.C-38/2023-12
Los: LOT-0014
Titel: Rekonstrukcijska kirurgija 3
Beschreibung: Rekonstrukcijska kirurgija 3
Interne Kennung: 1.1.2.22.C-38/2023-14
Los: LOT-0018
Titel: Mikrokirurgija 2
Beschreibung: Mikrokirurgija 2
Interne Kennung: 1.1.2.22.C-38/2023-18
Los: LOT-0020
Titel: Oštrice za dermatome
Beschreibung: Oštrice za dermatome
Interne Kennung: 1.1.2.22.C-38/2023-20
Los: LOT-0021
Titel: Hijaluronska punila (fileri) za rekonstrukcijsku kirurgiju
Beschreibung: Hijaluronska punila (fileri) za rekonstrukcijsku kirurgiju
Interne Kennung: 1.1.2.22.C-38/2023-21
Los: LOT-0023
Titel: Potrošni materijal za plastičnu kirurgiju
Beschreibung: Potrošni materijal za plastičnu kirurgiju
Interne Kennung: 1.1.2.22.C-38/2023-23
Los: LOT-0024
Titel: Potrošni materijal za potrebe regenerativne medicine
Beschreibung: Potrošni materijal za potrebe regenerativne medicine
Interne Kennung: 1.1.2.22.C-38/2023-24
Los: LOT-0025
Titel: Aloplastični privremeni kožni nadomjesci
Beschreibung: Aloplastični privremeni kožni nadomjesci
Interne Kennung: 1.1.2.22.C-38/2023-25
Los: LOT-0028
Titel: Mrežice
Beschreibung: Mrežice
Interne Kennung: 1.1.2.22.C-38/2023-28
Los: LOT-0031
Titel: Dermalni fileri
Beschreibung: Dermalni fileri
Interne Kennung: 1.1.2.22.C-38/2023-31