643621-2026 - Ergebnis
Rumänien – Ausrüstung für Verunreinigungsüberwachung – Echipament de prelevare aer cu debit mare
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Echipament de prelevare aer cu debit mare
Beschreibung: Echipament de prelevare aer cu debit mare -1 buc. , “Infrastructura de cercetare a aerosolilor, norilor și gazelor minore (ACTRIS), contract nr. 34549/3.11.2025, a doua Contribuție Financiară Elvețiană Nerambursabilă Acordată României și Bugetul de Stat, Programul infrastructura pentru cercetarea și monitorizarea emisiilor, Componenta de Program ACTRIS (Infrastructura de cercetare a aerosolilor, norilor și gazelor minore), contract nr.2/ RO-CH/2025, - conform documentatie atribuire. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor 18. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor/ informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: NR. 5-LD/FEN/2/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38344000 Ausrüstung für Verunreinigungsüberwachung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Echipament de prelevare aer cu debit mare-1 buc. conform documentatiei de atribuire.
Interne Kennung: 1