643642-2026 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Dostawa urządzeń komputerowych i sieciowych dla ITiC WEiTI PW
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń komputerowych i sieciowych dla ITiC WEiTI PW
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są: Część I – Router główny - 1 szt. Część II – Routery stanowiskowe - 2 szt. Część III – Zasilacz awaryjny UPS - 1 szt. Część IV – Komplet mikrokomputerów Raspberry Pi5 - 6 szt. Część V – Komplet dysków komputerowych – 2 komplety Część VI – Serwer – 1 szt.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – Router główny - 1 szt.
Beschreibung: Część I – Router główny - 1 szt.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak opcji
Los: LOT-0002
Titel: Część II - Routery stanowiskowe - 2 szt.
Beschreibung: Część II - Routery stanowiskowe - 2 szt.
Los: LOT-0003
Titel: Część III – Zasilacz awaryjny UPS - 1 szt.
Beschreibung: Część III – Zasilacz awaryjny UPS - 1 szt.
Los: LOT-0004
Titel: Część IV Komplet mikrokomputerów Raspberry Pi5 - 6 szt.
Beschreibung: Część IV Komplet mikrokomputerów Raspberry Pi5 - 6 szt.
Los: LOT-0005
Titel: Część V Komplet dysków komputerowych – 2 komplety
Beschreibung: Część V Komplet dysków komputerowych – 2 komplety
Los: LOT-0006
Titel: Część VI – Serwer – 1 szt.
Beschreibung: Część VI – Serwer – 1 szt.