643691-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – EO/IT 2722/XC/26
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EO/IT 2722/XC/26
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie systemu do automatycznej digitalizacji dokumentacji w ramach projektu „Utworzenie Europejskiego Centrum Innowacyjnej Terapii Chorób Plamki Żółtej
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie systemu do automatycznej digitalizacji dokumentacji (dalej: System) w ramach projektu „Utworzenie Europejskiego Centrum Innowacyjnej Terapii Chorób Plamki Żółtej”. System ma umożliwiać digitalizację pisma odręcznego, jak również zapewniać możliwość skanowania zewnętrznej dokumentacji medycznej z opcją opatrzenia jej podpisem cyfrowym.
Los: LOT-0002
Titel: zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: zadanie 3
643691-2026 - Competition
Poland – Software package and information systems – EO/IT 2722/XC/26
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: EO/IT 2722/XC/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: zadanie 1
Lot: LOT-0002
Title: zadanie 2
Lot: LOT-0003
Title: zadanie 3