See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy sprzętu medycznego jednorazowego użytku i innego sprzętu niezbędnego do pracy w oddziałach szpitalnych Zespołu Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach sp. z o.o. w restrukturyzacji
Beschreibung: Sukcesywne dostawy sprzętu medycznego jednorazowego użytku i innego sprzętu niezbędnego do pracy w oddziałach szpitalnych Zespołu Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach sp. z o.o. w restrukturyzacji
Vorherige Bekanntmachung: 697116-2025
Interne Kennung: 3/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141620 Sanitätspacks
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2: STRZYKAWKI 3-CZĘŚCIOWE
Beschreibung: Zadanie nr 2: STRZYKAWKI 3-CZĘŚCIOWE
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3: IGŁY INIEKCYJNE
Beschreibung: Zadanie nr 3: IGŁY INIEKCYJNE
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6: KANIULE
Beschreibung: Zadanie nr 6: KANIULE
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7: HACZYKI DO AMNIOTOMII
Beschreibung: Zadanie nr 7: HACZYKI DO AMNIOTOMII
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8: BEZIGŁOWE SYSTEMY INFUZYJNE
Beschreibung: Zadanie nr 8: BEZIGŁOWE SYSTEMY INFUZYJNE
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9: LANCETY DO POBIERANIA KRWI NIEMOWLĄT
Beschreibung: Zadanie nr 9: LANCETY DO POBIERANIA KRWI NIEMOWLĄT
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11: AKCESORIA PROKTOLOGICZNE
Beschreibung: Zadanie nr 11: AKCESORIA PROKTOLOGICZNE
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12: ZESTAW DO NAKŁUCIA LĘDŹWIOWEGO
Beschreibung: Zadanie nr 12: ZESTAW DO NAKŁUCIA LĘDŹWIOWEGO
Haupteinstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13: ZESTAW DO WKŁUCIA CENTRALNEGO
Beschreibung: Zadanie nr 13: ZESTAW DO WKŁUCIA CENTRALNEGO
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14: ZESTAW DO DRENAŻU PRZESKÓRNEGO
Beschreibung: Zadanie nr 14: ZESTAW DO DRENAŻU PRZESKÓRNEGO
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15: ZESTAWY DO DROBNYCH ZABIEGÓW
Beschreibung: Zadanie nr 15: ZESTAWY DO DROBNYCH ZABIEGÓW