643708-2026 - Wettbewerb
Dänemark – Versicherungen und Altersvorsorge – Grenaa Andelsboligforening - indkøb af forsikringer
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Grenaa Andelsboligforening - indkøb af forsikringer
Beschreibung: Grenaa Andelsboligforening ønsker tilbud på nedenstående delaftale efter kriteriet om det økonomisk mest fordelagtige bud ud fra bedste forhold mellem pris og kvalitet:Bygningsforsikring, løsøreforsikring, teknisk forsikring, erhvervs- og produktansvarsforsikringDer henvises nærmere til de respektive kravspecifikationer i udbudsmaterialet. Se udbudsbetingelser for øvrige oplysninger.
Interne Kennung: 289583281
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Grenaa Andelsboligforening ønsker tilbud på nedenstående delaftale efter kriteriet om det økonomisk mest fordelagtige bud ud fra bedste forhold mellem pris og kvalitet:Bygningsforsikring, løsøreforsikring, teknisk forsikring, erhvervs- og produktansvarsforsikringDer henvises nærmere til de respektive kravspecifikationer i udbudsmaterialet. Se udbudsbetingelser for øvrige oplysninger.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66500000 Versicherungen und Altersvorsorge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Jf. udbudsmateriale